Gigantyczny skandal w "Młodzież Kontra". Publiczność wyszła ze studia

Gigantyczny skandal w "Młodzież Kontra". Publiczność wyszła ze studia Źródło: fot. Facebook/Forum Młodych Ludowców

Od kiedy krajem rządzi PiS, TVP coraz częściej oskarżane jest o przedstawianie "propagandowych" informacji. Przekaz telewizji publicznej jest, według gości jednego z programów, tak bardzo upolityczniony, że postanowili oni opuścić studio.

"Młodzież Kontra" jest jednym z flagowych programów TVP. Dzięki niemu członkowie młodzieżówek mają okazję zaprezentować się w telewizji i skonfrontować swoje poglądy z politykami głównego nurtu. Do tej pory program słynął z pluralizmu - na widownie zapraszani byli przedstawiciele przeciwstawnych opcji politycznych. Według gości ostatniego odcinka "Młodzież Kontra" standardy w TVP tak bardzo się obniżyły, że nie warto się w niej pojawiać. Po mocnej wypowiedzi przedstawiciela "Forum Młodych Ludowców", ze studia wyszedł tłum młodych polityków. - Standardy w Telewizji Publicznej osiągnęły skandaliczne standardy, skandaliczne dno. Jest to naprawdę przykre, że dotknęło to również programu, który współtworzymy od blisko 16 lat (...) blokuje się dostęp do programu przedstawicielom młodzieżówek z opozycji, a zaprasza się gości, którzy z mównicy sejmowej obrażają miliony Polaków - powiedział Miłosz Motyka z Forum Młodych Ludowców.
Opuszczamy studio #TVPiS DOŚĆ! Wspólnie z Młodzi .Nowocześni i Młodzi Demokraci wychodzimy ze studia #TVPiS i idziemy na protest #WolneSądy #3xWeto❗ ✌️ Zobaczcie co na to przedstawiciel Forum Młodych PiS. #FrontMłodych Opublikowany przez Forum Młodych Ludowców na 22 lipca 2017
https://www.youtube.com/watch?v=BDQNFq1uh2w&t=3s
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News