Od kiedy krajem rządzi PiS, TVP coraz częściej oskarżane jest o przedstawianie „propagandowych” informacji. Przekaz telewizji publicznej jest, według gości jednego z programów, tak bardzo upolityczniony, że postanowili oni opuścić studio.

„Młodzież Kontra” jest jednym z flagowych programów TVP. Dzięki niemu członkowie młodzieżówek mają okazję zaprezentować się w telewizji i skonfrontować swoje poglądy z politykami głównego nurtu. Do tej pory program słynął z pluralizmu – na widownie zapraszani byli przedstawiciele przeciwstawnych opcji politycznych.

Według gości ostatniego odcinka „Młodzież Kontra” standardy w TVP tak bardzo się obniżyły, że nie warto się w niej pojawiać. Po mocnej wypowiedzi przedstawiciela „Forum Młodych Ludowców”, ze studia wyszedł tłum młodych polityków.

Standardy w Telewizji Publicznej osiągnęły skandaliczne standardy, skandaliczne dno. Jest to naprawdę przykre, że dotknęło to również programu, który współtworzymy od blisko 16 lat (…) blokuje się dostęp do programu przedstawicielom młodzieżówek z opozycji, a zaprasza się gości, którzy z mównicy sejmowej obrażają miliony Polaków – powiedział Miłosz Motyka z Forum Młodych Ludowców.

Opuszczamy studio #TVPiS

DOŚĆ! Wspólnie z Młodzi .Nowocześni i Młodzi Demokraci wychodzimy ze studia #TVPiS i idziemy na protest #WolneSądy #3xWeto❗ ✌️

Zobaczcie co na to przedstawiciel Forum Młodych PiS.
#FrontMłodych

Opublikowany przez Forum Młodych Ludowców na 22 lipca 2017

https://www.youtube.com/watch?v=BDQNFq1uh2w&t=3s

...

Zobacz również

Zobacz również