GIGANTYCZNY ciążowy brzuch Marty Kaczyńskiej. Jest przeogromny, rozrywa ubrania

GIGANTYCZNY ciążowy brzuch Marty Kaczyńskiej. Jest przeogromny, rozrywa ubrania

Marta Kaczyńska w ostatnim czasie stała się swego rodzaju celebrytką. Jej ciążowy brzuch przykuwa wzrok każdego - jest coraz większy i bardziej okrągły. Początkowo pogłoski o kolejnym dziecku były tylko spekulacjami. Teraz już Matka Natura nie pozwala niczego ukryć! Ubrania mocno opinają się na jej brzuchu.

W ostatnim czasie Marta Kaczyńska pochwaliła się nowym zdjęciem. Na fotografii prezentuje się w pięknej, czerwonej sukience, jedną ręką trzyma pieska na smyczy, podczas gdy drugą głaszcze ukochanego konia. Nie jest tajemnicą, że wielką pasją zarówno Marty Kaczyńskiej, jak i jej córki Ewy, jest jeździectwo. Marta nie chce rezygnować z przyjemności kontaktu z koniem, nawet w trakcie ciąży, choć nieprzewidywalne zwierze mogłoby zrobić jej krzywdę. Nieodpowiedzialne zachowanie z jej strony?

Kiedy Marta Kaczyńska urodzi? Jaka będzie płeć dziecka?

Przewidywany termin narodzin to połowa sierpnia, a więc do rozwiązania zostało naprawdę niewiele. Sama Kaczyńska nie podawała publicznie dokładnej daty. Wystarczy jednak kilka zdjęć, żeby mieć pewność - dziecko niedługo się pojawi. Ciążowy brzuch niemal rozrywa ubrania Marty Kaczyńskiej, opinają się one na niej jak druga skóra. A jaka będzie płeć dziecka Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego? Według doniesień na Pudelku, ma to być kolejna dziewczynka! Marta ma doświadczenie w wychowywaniu córek, ale można podejrzewać, że tym razem oczekiwała syna. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij nam maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

  1. Magda Gessler obchodzi dziś urodziny! Nigdy nie zgadniecie które
  2. Ukochany przez miliony ogłosił, że jest gejem. Nie żyje
  3. To rzadko wychodzi na światło dzienne. Sensacyjne zdjęcie celebrytki "Tańca z gwiazdami"
  4. NIESAMOWITE! Nie uwierzysz, co potrafi zrobić twój pies
  5. Koszmar, tragedia i dramat. Michał Wiśniewski potwierdza NAJGORSZE możliwe informacje
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}"> Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu