Marta Kaczyńska w ostatnim czasie stała się swego rodzaju celebrytką. Jej ciążowy brzuch przykuwa wzrok każdego – jest coraz większy i bardziej okrągły. Początkowo pogłoski o kolejnym dziecku były tylko spekulacjami. Teraz już Matka Natura nie pozwala niczego ukryć! Ubrania mocno opinają się na jej brzuchu.

W ostatnim czasie Marta Kaczyńska pochwaliła się nowym zdjęciem. Na fotografii prezentuje się w pięknej, czerwonej sukience, jedną ręką trzyma pieska na smyczy, podczas gdy drugą głaszcze ukochanego konia. Nie jest tajemnicą, że wielką pasją zarówno Marty Kaczyńskiej, jak i jej córki Ewy, jest jeździectwo. Marta nie chce rezygnować z przyjemności kontaktu z koniem, nawet w trakcie ciąży, choć nieprzewidywalne zwierze mogłoby zrobić jej krzywdę. Nieodpowiedzialne zachowanie z jej strony?

Kiedy Marta Kaczyńska urodzi? Jaka będzie płeć dziecka?

Przewidywany termin narodzin to połowa sierpnia, a więc do rozwiązania zostało naprawdę niewiele. Sama Kaczyńska nie podawała publicznie dokładnej daty. Wystarczy jednak kilka zdjęć, żeby mieć pewność – dziecko niedługo się pojawi. Ciążowy brzuch niemal rozrywa ubrania Marty Kaczyńskiej, opinają się one na niej jak druga skóra.

A jaka będzie płeć dziecka Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego? Według doniesień na Pudelku, ma to być kolejna dziewczynka! Marta ma doświadczenie w wychowywaniu córek, ale można podejrzewać, że tym razem oczekiwała syna.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij nam maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Magda Gessler obchodzi dziś urodziny! Nigdy nie zgadniecie które
  2. Ukochany przez miliony ogłosił, że jest gejem. Nie żyje
  3. To rzadko wychodzi na światło dzienne. Sensacyjne zdjęcie celebrytki „Tańca z gwiazdami”
  4. NIESAMOWITE! Nie uwierzysz, co potrafi zrobić twój pies
  5. Koszmar, tragedia i dramat. Michał Wiśniewski potwierdza NAJGORSZE możliwe informacje

Fani "M jak miłość" zatruwają życie tej pięknej aktorce! Dlaczego?

Nikt nie wiedział tego o Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami