Jesteśmy po głosowaniu na temat rezolucji w sprawie Polski. Dotarły do nas piorunujące oskarżenia. Przypuszczają, że podczas głosowania było gigantyczne oszustwo.

Eurodeputowana Prawa i Sprawiedliwości Beata Gosiewska wyraża swoje wątpliwości dotyczące głosowania. Zasugerowała, że przedstawiciele Platformy Obywatelskiej oszukali pozostałych członków PE. Jeden z nich miał oddać głos nie tylko za siebie.

W rozmowie z portalem wPolityce.pl stwierdziła, że słyszała rozmowę, jak to nazwała polskich „zdrajców”, o tym, że są różne metody na głosowanie nie będąc na nim. Nie chce jednak zdradzać, kto tak miał postąpić.

Kiedy rano wchodziłam do europarlamentu, słyszałam naradę polskich zdrajców. Jeden z nich mówił, że „nie będzie nas w tym głosowaniu, są różne metody wyjęcia karty i inne”. Widziałam potem, jak jeden z nich wyciągał kartę – twierdzi Gosiewska.

Europosłanka skomentowała także dyskusje poprzedzającą to głosowanie. Nazwała ją „pseudodebatą” i według niej była to tylko strata czasu. Dodała również że absolutnie nic z tej rezolucji nie wynika.

To był dwugodzinny seans nienawiści. Politycy z PE celowo nękają rząd PiS, który nie wpisuje się w ten nurt lewicowo-liberalny. Z tego właśnie powodu jesteśmy prześladowani. Jest to pewna forma dyktatury europejskiej – dodała europosłanka.

Beata Gosiewska skomentowała także to, jak mówią na zachodzie o Marszu Niepodległości. Według niej, potomkowie nazistów oskarżają Polaków o neonazizm. PE odbiera prawo do świętowania odzyskania niepodległości. Uważa, że wykorzystano do tego celu kilku prowokatorów, którzy weszli z jakimiś banerami. Celowo chcieli zniszczyć wizerunek Polski, a wszystko to ma być inspirowane przez zdrajców z naszego kraju.

Źródło: wiadomości.wp.pl

Jak wielki majątek ma Korwin-Mikke? Szok! Najbogatsi polscy europosłowie [ZOBACZ!]


"Kulson" celebrytą? Warszawski policjant podbija sieć [MEMY]

...

Zobacz również