premier
Wiadomości Pikio - 11 Czerwca 2018

GIGANTYCZNA kompromitacja premiera. Podczas przemówienia odkleiła mu się brew

Konferencja prasowa prezydenta Francji i premiera Kanady zakończyła się w pozytywnych nastrojach, choć nie do końca wiadomo, czy przyczyną była zgodność w omawianym temacie, czy pewien budzący lawinę śmiechu incydent. Justin Trudeau miał bowiem pewne problemy ze swoją twarzą.

Premier Kanady Justin Trudeau wielokrotnie pokazał, że jest człowiekiem nietuzinkowym. Jego dziwne zachowania i poglądy niektórych bawią, innych natomiast doprowadzają do szału. Przykładowo - podczas debaty Światowego Forum Ekonomicznego w Davos pojawił się w specyficznych, fioletowych skarpetkach w żółte kaczuszki. Uczestnicy byli zaskoczeni. Prócz tego Trudeau występował w skarpetkach z wizerunkami postaci Star Wars oraz symbolami narodowymi.

Justin Trudeau gubi własne brwi!

Stres na konferencji prasowej z prezydentem Francji najwyraźniej jednak sięgnął zenitu, bo spływający z twarzy Trudeau pot... rozpuścił klej przytrzymujący jego sztuczne brwi! Brew zaczęła powoli opadać ze swojego miejsca, co nie umknęło uwadze dziennikarzy i przeciwników kontrowersyjnego premiera. Spadające brwi Justina Trudeau stały się hitem w internecie. Wrogowie nie zostawiają na polityku suchej nitki i już wymyślają dowcipy na temat premiera. Niechęć zaskarbił sobie publicznym popieraniem osób homoseksualnych oraz innych mniejszości seksualnych, wyrażaniem poparcia dla ich postulatów, a także popieraniem imigracji uchodźców do Europy i Kanady. Jego gafa została także skomentowana przez polskich internautów. Większość głosów ostro w niego bije. - Lewacki błazen = premier Kanady #Trudeau tak się spocił przy spotkaniu z Trumpem, że odkleiły mu się sztuczne brwi - pisze na Twitterze polska internautka.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. TVP pochwaliło się ogromnym sukcesem. Nie uwierzyli nawet pracownicy stacji
  2. Na Rydzyka patrzy cały świat. To może być jego koniec
  3. TVN oszukało Polaków! Właśnie zostali upokorzenie, o tym mówi cały kraj
  4. Fakt ujawnia. Kaczyńskiego w domu odwiedza tajemnicza kobieta
<>michalczewskiJak wiele za rozwód zapłacił Michalczewski? Najdroższe rozstania gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
michalczewskiJak wiele za rozwód zapłacił Michalczewski? Najdroższe rozstania gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
<>dudadance_wstepTo trzeba zobaczyć! Przezabawny taniec Dudy podbija Internet [MEMY]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
dudadance_wstepTo trzeba zobaczyć! Przezabawny taniec Dudy podbija Internet [MEMY]Czytaj dalej