Świat jest obecnie wstrząśnięty szokującymi informacjami pochodzącymi z jednego z ogromnych więzień. Jak informuje miejscowa policja, doszło do gigantycznej ucieczki, wskutek której starli się ze sobą więźniowie oraz pilnujący ich funkcjonariusze. Wiadomo już o pierwszych ofiarach.

Wstrząsające wydarzenia miały dziś miejsce w amerykańskiej Karolinie Północnej w Pasquotank Correctional Institute. Nieznana jeszcze liczba więźniów zdecydowała się na ucieczkę, którą prawie przypłacili oni życiem. Nie wiadomo, co obecnie dzieje się z innymi osadzonymi.

Jak poinformował media miejscowy policjant, wydarzenia te doprowadziły do starć, wskutek których ucierpiało wiele osób. Są to głównie funkcjonariusze, którzy byli odpowiedzialni za pilnowanie więźniów oraz ich bezpieczeństwo. To przeciwko nim zwrócili się jednak w pierwszej kolejności osadzeni zdecydowani na ucieczkę.

Funkcjonariusz z Karoliny Północnej dodał także, że sytuacja wygląda na ten moment tragicznie. Nie zdradził jednak szczegółów zajścia oraz liczby ofiar, które ucierpiały i prawdopodobnie zostały już przewiezione do szpitali.

Synowie znanych polityków, którzy poszli w ślady ojców [ZOBACZ!]

Zobacz również