Doszło do ogromnej tragedii. Gigantyczna eksplozja wywołała szok, jest ogromna liczba rannych. W okolicy wciąż jest bardzo niebezpiecznie.

W austriackim mieście Baumgarten doszło do potwornej eksplozji gazociągu. W wyniku zdarzenia rannych jest co najmniej 60 osób. Nie są znane dokładniejsze informacje.

Już wiadomo, że są również ofiary śmiertelne. Wciąż media nie podają dokładniejszych informacji. Wiele jednak wskazuje na to, że liczba ofiar może się powiększać.

ZOBACZ TAKŻE: Eksplozja w dużym polskim mieście! Krzyki palących się ludzi, totalna makabra

Służby ostrzegają przed zbliżaniem się do okolicy eksplozji. W pobliżu wciąż jest niebezpiecznie. Tłumy ludzi w panice opuszczają obszar pobliski wybuchu. Służby informują, że należy postępować zgodnie z instrukcjami nadawanymi przez media.

Gigantyczna eksplozja. Polska też ucierpi

W wyniku eksplozji na terenie centrum dystrybucyjnego gazu trwa pożar. Polska jest największym odbiorcą gazu ziemnego z tego miejsca. W związku z tym można się spodziewać, że także nasz kraj ucierpi w wyniku tego wybuchu.

ZOBACZ TAKŻE: Ogromna eksplozja w Mazowieckim! Krew, kłęby dymu i piski spalonych

Informacje medialne wciąż są bardzo chaotyczne. Nie są podawane dokładne liczby rannych i ofiar śmiertelnych. Nie wiadomo także, co jest przyczyną eksplozji.

Te katastrofy wstrząsnęły całą Polską!


9 przerażających katastrof z udziałem ważnych polityków

...

Zobacz również