Jak podają media, Prawo i Sprawiedliwość zarządziło ogromną, zmasowaną akcję w całym kraju. Na rozkaz funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego wzięli się za przeczesywanie dziesiątek prywatnych domów, biur i siedzib firm.

Do 20 prywatnych mieszkań, firm i innych placówek z samego rana weszli uzbrojeni agenci CBA. Akcja funkcjonariuszy na rozkaz Prawa i Sprawiedliwości została podjęta w Warszawie, Krakowie, Kielcach i Gdańsku.

Okazuje się, że chodzi o podejrzaną i nagłą reaktywację 40 przedwojennych spółek. Sprawa wygląda bardzo podejrzanie.

ZOBACZ TAKŻE: Służby postawione na nogi! Jarmark zagrożony

Szturm na rozkaz

W trakcie reaktywowania takich spółek jak Browary Warszawskie, Zakłady Amunicyjne „Pocisk” czy dawnej Fabryki Norblina miało dochodzić do ogromnych nieprawidłowości i machlojek. Dlatego też zdecydowano się na tak radykalny krok, jak wprowadzenie do prywatywnych mieszkań oddziałów CBA. Zabezpieczane są zwłaszcza dokumenty spółek.

Akcja, która od samego rana odbywa się w czterech miastach, nie dziwi jednak wyborców Prawa i Sprawiedliwości. Ci dobrze pamiętają, że partia rządząca będzie dokładnie monitorowała podejrzane zagrywki i nie będzie miała litości dla krętaczy i szubrawców. Nie wzrusza ich fakt, że uzbrojeni po agenci z samego rana z impetem wkroczyli do prywatnych mieszkań.

ZOBACZ TAKŻE: Koszmar w Polsce z samego rana! Ranni policjanci po szaleńczym ataku

źródło: onet.pl

Te żołnierki wyglądają CZARUJĄCO w mundurze i bez! [ZDJĘCIA]


7 najdziwniejszych świątyń świata [ZOBACZ!]

...

Zobacz również