Gigant zwija interes. Popularna sieciówka zamyka kolejne sklepy w Polsce

Gigant zwija interes. Popularna sieciówka zamyka kolejne sklepy w Polsce

Rynek zweryfikował. Ta popularna sieciówka jest zmuszona do zamknięcia kolejnych sklepów. Stracili zaufanie Polaków?

Wielkie kłopoty giganta. Szykują się masowe zwolnienia. Setki ludzi straci pracę.

Popularna sieciówka zamyka sklepy

ZOBACZ TAKŻE: Popularna sieć oszalała! Rozda swoje produkty za darmo Mowa o popularnej w Polsce sieci hipermarketów Tesco. Wskutek restrukturyzacji, którą przechodzi sieć, zamknięte ma zostać 18 sklepów, a kilkaset pracowników może stracić pracę. Okazuje się, że wszystkie zamykane sklepy generowały straty. W związku z planowanymi masowymi zwolnieniami szefostwo Tesco zawiadomiło o sprawie przedstawicieli pracowników.

Szefostwo Tesco wyjaśnia

ZOBACZ TAKŻE: Ogromna sieć handlowa ucieka z Polski. Zakupów już tam nie zrobicieChcemy być bardziej elastyczni, postawić na lepszą i efektywniejszą obsługę klienta oraz większe wsparcie dla koleżanek i kolegów - zapewnił Martin Behan piastujący funkcję dyrektora zarządzającego Tesco w Polsce. Nowa taktyka sieciówki. Ma być mniej posad kierowniczych, a pracownicy będą mogli przejść na inne stanowiska. Okazuje się, że czasy prosperity dla Tesco się skończyły. Kiedyś Polacy lubili tę sieciówkę, wygląda na to, że teraz firma nie może poradzić sobie z nasyceniem rynku mnogością różnych hipermarketów.

Nie poradzili sobie w walce z konkurencją

ZOBACZ TAKŻE: PiS bezlitośnie bierze się za LIDLa! Sieć będzie musiała skończyć z... W tym tonie problemy z konkurencyjnością Tesco na rynku komentują również internauci. Pojawiają się głosy o słabiej jakości towarów.  - Powinni wszystkie te chamskie markety pozamykać. To jest chore, aby takie g*wna przerabiały dobrą żywność w tanie nic nie warte produkty, pozbawione czegokolwiek dobrego, a zastąpione ładnymi wypełniaczami chemicznymi. Warunkiem podstawowym jest jakość mięsa i wędlin. Jeśli pochodzą one z hipermarketów, to nie zawierają zbyt dużo mięsa, jeśli w ogóle je zawierają. Było niegdyś takie staropolskie przysłowie: „Tanie mięso psy jedzą.” - Było, bo teraz psy jedzą karmę, zaś z mięsa dla psów robi się tanie kiełbasy i sprzedaje w hipermarketach na grilla, ale nie tylko... - napisał jeden z internautów. Źródło: nczas.com Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News