Gify na Dzień Dziecka. Śmieszne życzenia
youtube/Amaze
Wiadomości Pikio - 13 Maja 2019

Świetne memy na Dzień Dziecka. Udostępnij pociechom na Facebooku

Gify na Dzień Dziecka. Memy, demotywatory, śmieszne obrazki - w internecie aż się od nich roi. Będące na fali popularności zabawne grafiki to idealny sposób na złożenie życzeń najbliższym w dniu ich święta. 1 Czerwca będzie świetną okazją do przesłania ich SMS-em czy na Facebooku.

Gify na Dzień Dziecka, memy, demotywatory - coraz bardziej popularna forma przesyłania życzeń. Kiedy do głowy nie przychodzą nam żadne oryginalne życzenia, a brak inwencji twórczej nie pomoże nam w napisaniu zabawnego wierszyka, z pomocą przybywają śmieszne obrazki.

Gify na Dzień Dziecka - grafika, memy i demotywatory

Memy - wypowiedzi internetowe w formie obrazkowej, przeważnie o humorystycznym zabarwieniu od wielu lat są na ustach wszystkich internautów. Zabawne grafiki sprawdzają się w niemalże każdej sytuacji, od politycznych komentarzy, sportowych sprawozdań, aż po recenzje wydarzeń i żarty sytuacyjne. Śmieszne obrazki coraz częściej stanowią nieodłączny element imprez okolicznościowych jak urodziny, imieniny, dzień matki czy wesele.

Memy świetnie sprawdzają się również jako życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku czy Wielkiej Nocy. Kto z nas nie kojarzy obrazków z kurczaczkami i barankiem, szampanem i fajerwerkami, a także puszystym mikołajem wchodzącym przez komin? Memy bez wątpienia stały się nieodłącznym elementem internetowego szaleństwa i na stałe wpisały się w kulturę współczesnych czasów.

Zabawnym pomysłem rodzica, który na pewno zostanie doceniony przez ich dzieci, będzie udostępnienie na ich tablicy na Facebooku zabawnego demotywatora. Śmieszne zdjęcie z krótkim wierszykiem, wysłane SMS-em, również będzie idealną formą złożenia życzeń swoim pociechom. Jedną z największych kopalni w sieci zawierającą prześmieszne obrazki, memy i gify jest strona demotywatory.pl. Na stronie znajduje się obszerny zbiór grafik z ironicznymi podpisami, które użytkownicy mogą dodawać, oceniać i komentować.

Dzień Dziecka - obrazki

Obrazki na Dzień Dziecka zawierające humorystyczną grafikę i śmieszny podpis mogą być strzałem w dziesiątkę w zbliżający się wielkimi krokami 1 czerwca. Jeżeli ojcowie i mamy odpowiednio wcześniej zabiorą się za selekcję komicznych grafik, na pewno zaskoczą swoje dzieci w dniu ich święta. Oprócz wysłanych SMS-em ruchomych obrazków - GIF-ów - ciekawym pomysłem będzie wstawienie na facebookową tablicę swojej córki lub syna zabawnego wierszyka, lub ironicznego demotywatora. Dzieci, które często myślą o rodzicach jako tych, którzy niespecjalnie znają się na wirtualnym świecie, na pewno będą pozytywnie zaskoczone.

Poniżej zamieszczamy kilka zabawnych obrazków oraz podpisów, jakie można wykorzystać przy składaniu życzeń podczas tegorocznego Dnia Dziecka.

Jesteś malutka taka
i zawsze daję ci buziaka
w nocy kołyszę do snu,
a rano jesteś zuch.

Życzę rzeki i piasku przy rzece
na wspaniałe, piaskowe fortece.
I poziomek w leśnych kotlinach,
drzew, na które dobrze się wspinać.

Tyle spokoju ile tylko potrzebujesz,
tyle szaleństwa, aby życie nie wydawało się nudne,
tyle szczęścia, abyś nie oszalał z nadmiaru
i tyle smutku, aby równowaga zachowała
się po wsze czasy, zaś miłości ponad wszystko.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Kiedy jest Dzień Matki 2019? Tej daty nikt nie zapomina
  2. 5 sposobów na Dzień Matki - jak go obchodzić?
  3. Dzień Matki w przedszkolu i w szkole. Scenariusze i pomysły
  4. Wiersze i cytaty na Dzień Matki. Wywołaj uśmiech na jej twarzy
  5. Dzień Matki w Polsce, Anglii i USA - jak się obchodzi na świecie?
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News