Gif z C.Ronaldo i zakrwawioną rugbystką podbija Twittera

Gif z C.Ronaldo i zakrwawioną rugbystką podbija Twittera Źródło:

Ciekawe rzeczy dzieją się ostatnio wokół sportsmenek. GIF z zalaną krwią twarzą piłkarki, która nic nie robi sobie z tej kontuzji podbija szczyty popularności na Twitterze. Z kolei niedawno w Norwegii wybuchła sążnista awantura o to, że w piłkarskiej kadrze narodowej kobiet grają tylko rodowite, białe Norweżki.

Klangor w tej sprawie podniosły organizacje pozarządowe w tym kraju, twierdząc że w ten sposób dyskryminowane są mniejszości etniczne zamieszkujące Norwegię. Norweski Związek Piłki Nożnej rzewnie przepraszał za to. Przy okazji dostało się też kadrze męskiej, która liczy zaledwie 6 piłkarzy innej niż biała rasa i organizacje pozarządowe w Norwegii narzekają, iż to wciąż za mało. Interesujący GIF obiega Twittera. Widać na nim najpierw symulującego kontuzje gwiazdora męskiej piłki nożnej Cristiano Ronaldo, który udając ból tarza się w konwulsjach po murawie, po czym pokazana jest rugbystka Georgia Page, której nie przeszkadza krew zalewająca twarz.

Komentarze internautów są jak zwykle podzielone. Jedni ironizują, że po prostu kobiety nie myślą i nie rozumieją, że czasem opłaca się poudawać. Inni z kolei uważają, że gwiazdorzy męskiej piłki nożnej nierzadko są zniewieściali i nie zasługują na miano prawdziwego sportowca. A co sądzą czytelnicy Pikio.pl? Polub Pikio.pl, aby być na bieżąco:
ds Następny artykuł