giertych
Wiadomości Pikio - 24 Sierpnia 2015

Giertych publicznie miesza Kurskiego z błotem. Słusznie czy nie?

Roman Giertych postanowił publicznie zaatakować Jacka Kurskiego za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku. Polityk nie zostawia na nim suchej nitki. Czy ton wypowiedzi jest słuszny? Oceńcie sami.

"LIST DO KURSKIEGOZ dobrego źródła w PiS dowiedziałem się, że w moim okręgu wyborczym chcą wystawić Jacka Kurskiego, ale on się trochę boi. Dali mu szansę startu, ale wybrali trudny teren. W związku z powyższym postanowiłem napisać krótki list do pana posła. Drogi Jacku! Dowiedziałem się, że Prezes Jarosław Kaczyński postanowił wypróbować Twoją legendarną lojalność i wyznaczyć Ci trudną misję. W tej ważnej dla Ciebie chwili postanowiłem wesprzeć Cię słowami otuchy. Co jak co, ale wiesz, że na mnie zawsze możesz liczyć. Pamiętasz przecież nasze ostatnie polityczne spotkanie w Sejmie 2007? Czyż nie było uroczo? Czy ktoś inny sprawił, że Twoje imię nie schodziło z czołówek mediów przez kilka dni? (No, jeszcze Dziadek Tuska to zrobił, ale on nie żyje). Czyż nie mi zawdzięczasz drogi były członku ROP, ZCHN, PiS, LPR, Ziobropartii etc.etc. to, że jedyny raz w Twojej długiej historii partyjnej Twoje imię było na ustach całego Sejmu? Ten tłum skandujący wówczas Twoje drugie imię, czyż nie wywołuje w Tobie odrobinki rozkoszy? Myślę, że nie powinieneś się boczyć na prezesa i przyjąć misję. To jest jedyny sposób, aby być pewnym, że razem nie znajdziemy się parlamencie. Innego nie masz. P.S. W tym przysłowiu, że nie należy kopać się z koniem jest sporo przesady. Jeszcze raz: odwagi!"
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News