Powiedzieli Gienkowi Losce o trosce fanów. Wstrząsająca reakcja muzyka w śpiączce

Powiedzieli Gienkowi Losce o trosce fanów. Wstrząsająca reakcja muzyka w śpiączce Źródło: Fot. Wikipedia

Gienek Loska był przed laty jednym z najbardziej znanych polskich muzyków. Zwycięzca pierwszej edycji krajowej wersji show "X Factor" walczy niestety o życie po wylewie. Chociaż gwiazdor znajduje się w śpiączce, jego partnerka opowiedziała o zaskakującej reakcji mężczyzny na wiadomość o zbiórce funduszy na leczenie.

Gienek Loska zachwycił swym talentem widzów telewizji TVN, których głosami udało mu się zwyciężyć jeden z najbardziej znanych programów muzycznych polskiej telewizji. Jakiś czas po zakończeniu show jego kariera nieco jednak przygasła, a media przestały się interesować codziennością muzyka.

Jak się czuje Gienek Loska? Muzyk wciąż pozostaje w śpiączce

Jak się niestety okazało, kilka miesięcy temu Loska przeszedł wylew. Po koniecznej operacji zapadł w śpiączkę, w której pozostaje do dziś. Gwiazdor przebywa na Białorusi, gdzie mieszka jego matka, a ze względu na zły stan zdrowia nie da się go przetransportować na leczenie przez polskich specjalistów. Życiowa partnerka Loski, Agnieszka Stawicka nie zamierza jednak poddawać się w walce o jego życie. Wraz z Polską Fundacją Muzyczną zbiera środki potrzebne na przywrócenie muzyka do zdrowia oraz przewiezienie sprzętu medycznego na Białoruś. Tysiące fanów, których poruszyła tragiczna historia gwiazdora, wpłacają kolejne datki na konto specjalnej zbiórki.

Poruszająca reakcja Gienka Loski na dobre wiadomości

Stawicka zdecydowała się w programie "Dzień Dobry TVN" opowiedzieć o tym, jak jej ukochany zareagował na wieść o wielkim zaangażowaniu sympatyków w jego leczenie. Sytuacja, którą ujawniła, chwyciła za serce wielu widzów, którzy chętnie pomagają jej w zbiórce. - Gdy usłyszał, że tyle osób jest zmartwionych jego stanem zdrowia, otworzył oczy, a po policzkach spłynęły mu łzy - wyznała partnerka Gienka Loski, która robi obecnie wszystko, aby móc przywrócić mu zdrowie. Tego, jak pomóc muzykowi oraz gdzie wpłacać środki finansowe, można dowiedzieć się na stronie Polskiej Fundacji Medycznej na Facebooku. Specjalny post zawiera numer konta, z którego pieniądze trafią na leczenie znanego muzyka oraz zapewnienie mu potrzebnego sprzętu medycznego.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Żebrowski grał w Ogniem i Mieczem. Ale mało kto zna historię jego żony
  2. Nazywali ją „żulem”. Dzisiaj jest gwiazdą Projekt Lady i Top Model
  3. Adoptowana córka Martyny powiedziała jedno zdanie w telewizji. Wojciechowska się rozpłakała
  4. Gwiazda TVN stała się ofiarą haniebnego ataku. Internauci się nie popisali
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News