Gienek Loska miał wylew, leży w śpiączce. Jest GIGANTYCZNY przełom w sprawie!
Anna Maria Guziewska - 11 Października 2018

Gienek Loska miał wylew, leży w śpiączce. Jest GIGANTYCZNY przełom w sprawie!

Gienek Loska wróci do Polski? Z Białorusi, gdzie obecnie znajduje się mężczyzna dotarły właśnie informacje na temat jego stanu zdrowia. Okazuje się, że może się nim zająć Klinika "Budzik".

Gienek Loska chciał odwiedzić swoją mamę na Białorusi. Gdy wyszedł przed dom, aby zapalić papierosa, osunął się na ziemię. Świadkowie myśleli, że jest pijany. Policja, zamiast przewieźć go natychmiast do szpitala, próbowała go cucić. Okazało się, że artysta doznał rozległego wylewu.

Artysta wciąż w śpiączce. Czy Gienek Loska wróci do Polski?

Losem artysty zainteresowali się ludzie kultury i sztuki w całej Polsce. Apel o finansową pomoc opublikowała Polska Fundacja Muzyczna. Tam, druzgoczące informacje o stanie zdrowia mężczyzny w końcu ujrzały światło dzienne. O wsparcie prosi także partnerka wokalisty - Agnieszka. Zdaniem narzeczonej Gienka Loski zawiniły służby ratownicze. Na początku nie została mu udzielona pomoc przez policjantów, później zlekceważyli go lekarze w szpitalu. Złe warunki ośrodka białoruskiego zmieniły bieg zdarzeń. Mężczyzna zapadł w śpiączkę. Od kilu miesięcy trwa walka z czasem. Bliscy mężczyzny chcieliby, aby ten był już w Polsce. To tutaj ma otrzymać specjalistyczną pomoc. Gdy Ewa Błaszczyk dowiedziała się o stanie mężczyzny, natychmiast zaoferowała swoją pomoc. Kobieta chciała, aby Loska został przewieziony do kliniki "Budzik". - Każdy może się zgłosić do naszej placówki dla dorosłych w Olsztynie. Istnieje specjalny zespół, który analizuje wszystkie dokumenty i dokonuje medycznej kwalifikacji. Pobyt jest darmowy. Trzeba działać, liczy się czas! - powiedziała dziennikarzom TVN aktorka. W najnowszym wywiadzie Agnieszka przyznała, że jego powrót do Polski nie jest możliwy w tym stanie. Gienek Loska reaguje już na bodźce - podobno czuje dotyk oraz mruga oczami. Zdaniem jego najbliższych nie powinien jednak być transportowany w tym stanie, ponieważ daleka podróż może skończyć się najgorszym. Partnerka artysty chciałaby, aby polski lekarz odwiedził Loskę na Białorusi. Kobieta stara się o interwencję w tej sprawie. Za zebrane pieniądze udało się już kupić środki higieniczne oraz specjalistyczne łóżko.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
goszczGroźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Gienek Loska - kariera

Zaczynał kilkadziesiąt lat wstecz. Koncertował na ulicach, wzruszając przechodniów. Wziął udział w talent show TVN, które wygrał. To właśnie występ na małym ekranie sprawił, że stał się natychmiast rozpoznawalny. Wydał trzy płyty, regularnie koncertował. Zmartwieni fani mają nadzieję, że jeszcze stanie na scenie. [category-link]ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje sławny artysta. Koniec pewnej epoki
  2. Kora przeżyła koszmar. Nieznane, tragiczne fakty z życia artystki
  3. Wzruszające pożegnanie w świecie disco polo. Uwielbiana artystka odeszła
Gienek LoskaNa wieść o śmierci Kory Gienek Loska zaczął się ruszać. Gwiazdy, które zapadły w śpiączkęCzytaj dalej
[poll id="NUMER ANKETY"]
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News