Gienek Loska nie żyje ostatnie chwile
youtube.com/gienekloskabandvevo
Joanna Szwalikowska - 10 Września 2020

Ostatnie chwile Gienka Loski doprowadzają do płaczu. Mało kto wiedział, co działo się za zamkniętymi drzwiami

Gienek Loska nie żyje. Znany i lubiany artysta zmarł w wieku zaledwie 45 lat. Popularność udało mu się zyskać dzięki udziałowi w talent show "X Factor". Wiadomość o jego śmierci została potwierdzona przez Polską Fundację Muzyczną na Facebooku. Ostatnie chwile jego życia doprowadzają do łez.

Gienek Loska nie żyje. Smutna wiadomość o odejściu lubianego muzyka zasmuciła fanów w całym kraju. Wszyscy mieli do ostatniej chwili nadzieję na to, że uda mu się pokonać chorobę. Niestety tak się nie stało. Ostatnie chwile jego życia był wyjątkowo smutne.

Gienek Loska nie żyjeNagła, tragiczna wiadomość. Nie żyje Gienek LoskaCzytaj dalej

Gienek Loska nie żyje. Ostatnie chwile jego życia był wyjątkowo smutne

- Wczoraj (9.09.20) w wieku 45 lat odszedł Gienek Loska, zmarł w domu swojej Mamy, która się nim opiekowała od momentu, gdy będąc u niej w odwiedzinach doznał rozległego wylewu - czytamy w poście udostępnionym przez Polską Fundację Muzyczną na Facebooku.

Niewiele osób zdawało sobie sprawę z tego, że Gienek Loska prywatnie zmagał się z ogromnymi problemami zdrowotnymi. We wrześniu 2018 roku pojawiła się pierwsza informacja na temat jego trudnej sytuacji. Kiedy w maju muzyk odwiedził na Białorusi swoją mamę,. doznał rozległego wylewu krwi do mózgu. Operowano go w szpitalu w Baranowiczach. Pomoc przyszła dopiero po 11 godzinach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP aktor zaskakująca metamorfozaZaskakująca metamorfoza gwiazdy serialu emitowanego na TVP. Mało kto dziś go rozpoznaCzytaj dalej

Przez kilka miesięcy uliczny muzyk pozostawał w śpiączce i odżywiał się przez sondę. Nie mógł zostać przewieziony do Polski, mimo że był obywatelem RP. Nie pozwalał na to jego poważny stan zdrowia Przez cały czas opiekowała się nim mama oraz bliscy. Prowadzono również zbiórkę pieniędzy na pomoc oraz dalsze leczenie dla artysty. Ostatnie chwile jego życia był wyjątkowo smutne. Zmarł w domu swojej mamy, która do końca się nim opiekowała.

- Przez cały ten czas Giena był pod opieką lekarzy, rehabilitantów i masażystów, a przede wszystkim najbliższej rodziny z Mamą i jego narzeczoną Agnieszką na czele. Był z nim kontakt, lubił słuchać muzyki i głosów gdy się do niego dzwoniło, lub odwiedzało - czytamy na profilu Polskiej Fundacji Muzycznej.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagle Szumowski przerwał wywiad na żywo i zrobił powalającą rzecz. Widzowie nie wierzyli własnym oczom, kto by pomyślał?
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie
3. Mamy potwierdzenie. Zapadła zaskakująca decyzja związana z pogrzebem Gienka Loski

- W dniu dzisiejszym Artysta zostanie pochowany na Białorusi, w Biełooziersku – rodzinnym mieście - poinformowano w komunikacie opublikowanym przez Polską Fundację Muzyczną. Wiadomość o śmierci artysty zasmuciła wielu fanów z całego kraju.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prowadząca "Nasz nowy dom" Polsatu po raz pierwszy o swoim dzieciństwie. "Musieliśmy sobie radzić"
  2. Milionerzy: Dostał niezwykle ciężkie pytanie za 40000 zł. Znasz poprawną odpowiedź?
  3. Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Hanna przeżywa żałobę, zmarła jej matka
  4. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka nas jesienią. Wszystko poszło na antenie na żywo
  5. Zacznie się już niebawem. Jackowski przekazał wizję wywołujące przerażenie
  6. Trick rodem z PRL-u. Kotlety schabowe można zrobić z mięsa mielonego, znamy przepis

Kobieta skorzystała z obowiązującego prawa, to nie była łatwa decyzjaOtworzył drzwi kobiecie, która wręczyła mu noworodka i uciekła. Nie do uwierzenia, co stało się z dzieckiemCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News