Dramat! Z Gienkiem Loską jest bardzo źle

Dramat! Z Gienkiem Loską jest bardzo źle Źródło: Fot. screenshot TVN

Gienek Loska to muzyk, który swoją popularność zyskał dzięki udziałowi w programie X-Factor. Życie mężczyzny stało się zagrożone, kiedy podczas wizyty u matki na Białorusi doznał udaru. Niestety, od tego strasznego zdarzenia minęło już pół roku, a u muzyka wciąż nie widać żadnej poprawy.

Gienek Loska zadebiutował w 2011 roku, kiedy to stanął na scenie X-Factora. Swoimi wykonami skradł serca milionów Polaków, którzy zamarli na wieść o poważnych problemach zdrowotnych muzyka. W trybie natychmiastowym ruszyła zbiórka pieniędzy na jego leczenie. Potwierdziła się jednak smutna życiowa prawda - pieniądze to nie wszystko. Od maja tego roku Gienek przebywa na Białorusi, bowiem jego stan zdrowia w dalszym ciągu nie pozwala na to, aby przetransportować go do Polski.

Gienek Loska dalej w śpiączce. Potrzebne jest więcej pieniędzy

O stanie zdrowia muzyka poinformował Tomasz Kopeć, czyli prezes Polskiej Fundacji Muzycznej, która zajmuje się pomocą osobom związanym ze światem dźwięków. - Reaguje na bodźce, wszystko słyszy, odpowiada na pytania przez zaciśnięcie dłoni i mrugnięcie oczami - poinformował mężczyzna. Dzięki pieniądzom, które darczyńcy przelali na konto fundacji udało się już kupić specjalne łózko do rehabilitacji, tak bardzo potrzebne leki i odżywki, a także wszelkie środki higieniczne. Potrzeby muzyka nie przestają jednak rosnąć, dlatego też zbiórka pieniędzy jest wciąż kontynuowana.

Wsparcie od strony fanów

Gienek Loska, poza wsparciem finansowym, dostaje również ogrom ciepłych słów i modlitw kierowanych w jego stronę. Fani wciąż nie mogą pogodzić się ze smutnym losem muzyka i mają nadzieję, że już niedługo wróci on do normalnego życia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Każdemu należy się pomoc, sek w tym że w Polsce po utracie pracy po upływie 1 miesiąca nie należy się opieka medyczna, trzeba zarejestrować się w urzędzie pracy. Gienek Loska jest muzykiem z Białorusi i powinniśmy mu pomóc, bo tam jest nędza z bidą, każdy grosz to dla nich fart - zachęca jeden z internautów. - Gdzie jest TVN? Zawsze maja tyle do powiedzenia na każdy temat, niech i teraz się wypowiedzą, a nie tylko wszystkich pouczają co ludzie maja myśleć i czuć - zauważył ktoś inny. Jeśli stan zdrowia muzyka ulegnie poprawie, to zostanie on przetransportowany do Polski. Jak na razie nie ma jednak o tym mowy. Zostaje jedynie mieć nadzieję, że jeszcze kiedyś usłyszymy Gienka w występie na żywo.Najlepsze newsy dnia:

  1. Polskie służby biją na alarm! Zamknijcie się w domach, sytuacja jest dramatyczna
  2. Paździochowa z Kiepskich prywatnie ma MAKABRYCZNE zainteresowanie. Przeraziła nawet nas!
  3. Skandal w Ślubie od pierwszego wejrzenia! Uczestnik zachował się karygodnie
  4. Gwiazdy disco polo staną przed sądem za ten występ! Nie takiej kariery się spodziewały
  5. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
Następny artykuł