Nagła, tragiczna wiadomość. Nie żyje Gienek Loska

Nagła, tragiczna wiadomość. Nie żyje Gienek Loska Źródło: TRICOLORS/East News

Gienek Loska nie żyje. Nie jest tajemnicą, że finalista "X Factor" długo walczył o powrót do zdrowia, ale niestety, problemy okazały się silniejsze i pokonały go w ostatecznym starciu. Ogromna strata.

Gienek Loska w 2018 roku mocno podupadł na zdrowiu, a to zmusiło go do całkowitego odsunięcia się w cień. Fani mieli jednak nadzieję, że nieobecność jest tylko chwilowa, a on niebawem wróci na salony. Niestety, stało się najgorsze. Krewni, przyjaciele i oddani fani pogrążyli się w głębokiej rozpaczy. 

Koszmarne wiadomości. Nie żyje Gienek Loska 

Serwis Plotek donosi, że 9 września odszedł od nas niezwykły muzyk, człowiek przepełniony pasją, empatią i charyzmą, Gienek Loska. Muzyk w 2018 roku doznał rozległego udaru mózgu, będąc w odwiedzinach u bliskich. Trafił do szpitala, gdzie poddano go operacji. Choć to miało pomóc mu wrócić do pełni sił, było zupełnie odwrotnie - po wybudzeniu się ze śpiączki wciąż czuł się źle, a z każdym dniem jego stan zdrowia tylko ulegał pogorszeniu. Wspierany przez najbliższych starał się nie poddawać i walczyć o sprawność.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Fani do końca wierzyli, że Loska niebawem do nich wróci i znów zacznie wszystkich wokół zarażać swoim uśmiechem. Taka osobowość, jaką miał, nie zdarza się często. Nierzadko przekładał dobro innych nad swoje własne. Występując w 2011 roku na scenie "X Factor" głosem chwycił za serca wszystkich. Środowisko artystów straciło niezastąpioną postać. Informację o śmierci muzyka przekazał m.in. Szlak Śląskiego Bluesa, publikując poruszający wpis w mediach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagle Szumowski przerwał wywiad na żywo i zrobił powalającą rzecz. Widzowie nie wierzyli własnym oczom, kto by pomyślał?
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie
3. Ostatnie chwile Gienka Loski doprowadzają do płaczu. Mało kto wiedział, co działo się za zamkniętymi drzwiami

- Paweł Muzzy Mikosz przekazał nam przed chwilą informację o śmierci Gienka Loski. Od dłuższego czasu przebywał w śpiączce po udarze mózgu. Kolejny wspaniały muzyk, który zasilił szeregi wielkiej orkiestry gdzieś tam wysoko u góry - czytamy we wpisie na Facebooku "Szlak Śląskiego Bluesa". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielkie zmiany w PKO BP. Bank podjął odważną decyzję i usunął z oferty jedną z usług
  2. Telenowela w postapokaliptycznym świecie doczekała się końca. Ogłoszono zakończenie legendarnego serialu
  3. Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Hanna przeżywa żałobę, zmarła jej matka
  4. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka nas jesienią. Wszystko poszło na antenie na żywo
  5. Zacznie się już niebawem. Jackowski przekazał wizję wywołujące przerażenie
  6. Śliwki Uleny wielu kojarzą się z słodkim czasem dzieciństwa. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę z ich niesamowitych właściwości

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News