Gienek Loska stan zdrowia
youtube
Aneta Wasilewska - 8 Stycznia 2020

Po miesiącach milczenia, żona Gienka Loski przekazała informację, która zasmuci fanów. Jest jednak i dobra nowina

Gienek Loska obchodzi dzisiaj urodziny. Z tej okazji jego żona podzieliła się informacjami dotyczącymi stanu zdrowia muzyka. Są dobre i złe wiadomości.

Gienek Loska jest chyba jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków, którzy zyskali sławę dzięki występowi w popularnym talent show "X-Factor" emitowanym w stacji TVN. To właśnie za sprawą Loski stacja mogła cieszyć się wyjątkową oglądalnością. Kiedy w mediach pojawiły się dramatyczne doniesienia związane z jego stanem zdrowia, wszyscy wstrzymaliśmy oddech.

Sylwia Bomba ma złe wspomnieniaNajgorszy dzień w życiu Sylwii Bomby. Przyłapała mężczyznę na gorącym uczynku, na jej oczach robił dziecku okropne rzeczyCzytaj dalej

Gienek Loska miał wylew i zapadł w śpiączkę

W 2018 roku pojawiła się pierwsza informacja o tym, że Gienek Loska trafił do szpitala po tym, jak przeszedł wylew krwi do mózgu. Lekarze nie mieli dobrych wiadomości dla fanów, kiedy przekazywali, że muzyk zapadł w śpiączkę. Stan zdrowia mężczyzny się nie polepszał, a kiedy w zeszłym miesiącu pojawiła się informacja, że Gienek Loska się obudził, wszyscy spodziewali się szybkiego powrotu do zdrowia.

Od wybudzenia minął prawie miesiąc, a na temat stanu muzyka nie pojawiały się żadne nowe informacje. Gienek Loska, który dziś świętuje swoje 45. urodziny, za pośrednictwem żony nareszcie przekazał wiadomości dla fanów.

Gienek Loska nie ma najlepszych informacji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sanatorium miłościSmutne i druzgocące losy gwiazd Sanatorium Miłości. Łzy same płyną, smutneCzytaj dalej

- Gieny nie trzeba budzić, jego trzeba rehabilitować. Jego stan neurologiczny jest poważny, ale on słucha, słyszy, porozumiewa się z nami oczami. A jak mruga, to tak pięknie. To bardzo wzruszające, że tak się do tego przykłada. Odpowiada w ten sposób na tyle, na ile może - przekazała żona Loski.

Dzisiaj grzeje:

1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

Dobrą wiadomością dla fanów może być to, że ich ulubiony muzyk wybudził się ze śpiączki, a jego stan zdrowia się poprawia. Niestety, nie będzie pocieszał fakt, że Gienek Loska jeszcze wiele dni spędzi w szpitalnym łóżku. W tym momencie muzyk jest w stanie samodzielnie oddychać, a pokarm dostaje za pośrednictwem wprowadzonej sondy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Nie żyje wielokrotny reprezentant Polski. Był wybitnym zawodnikiem, poświęcił sportowi całe życie
  3. Smutne. Uwielbiana gwiazda polskiego kucharstwa nie żyje
  4. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję
  5. Dagmara ujawniła nieznane szczegóły ze swojego życia, ma młodszego partnera. Niebywałe, co powiedziała o swoim związku

Piękni i MłodziMagda Narożna ujawniła kłamstwo byłego męża. Afera w "Pięknych i młodych" urosła do gigantycznych rozmiarówCzytaj dalej

źródło: onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News