Pilna prośba do fanów Gienka Loski. Potrzebna jest pomoc

Pilna prośba do fanów Gienka Loski. Potrzebna jest pomoc Źródło: youtube.com tvpvod

Gienek Loska potrzebuje pomocy. Z muzykiem w dalszym ciągu nie jest najlepiej, teraz fundacja prosi fanów w specjalnym apelu, aby dołączyli się do walki o zdrowie znanego artysty.

Gienek Loska zniknął nagle z polskiej sceny muzycznej nie przez swoje upodobania do koncertów na ulicy. Artysta walczy o to, by móc normalnie funkcjonować. W dalszym ciągu trwa jego rehabilitacja.

Gienek Loska nadal znajduje się na Białorusi, jest w śpiączce

5 maja miną 2 lata, odkąd stan zdrowia Gienka Loski znacznie się pogorszył. W 2018 roku, podczas pobytu na Białorusi, doznał rozległego wylewu krwi do mózgu. Został zoperowany, jednak na zabieg musiał czekać kilkanaście godzin. Aktualnie przebywa w domu swojej mamy, w Białoozie. Kobieta opiekuje się nim i czuwa - muzyk znajduje się w śpiączce. W dalszym ciągu trwa walka o powrót do jego pełnej sprawności.

- Drodzy Przyjaciele Gienka, jak wiecie od maja 2018 roku Gienek jest ciężko chory, wymaga całodobowej opieki, wsparcia rehabilitacyjnego, żywienia medycznego, pełnej pielęgnacji, a co za tym idzie - wielu preparatów, leków i środków czystości. Jego stan neurologiczny jest w dalszym ciągu bardzo poważny, ale Gienek cały czas walczy, a my z nim. Do tej walki potrzebujemy wsparcia, także finansowego. Potrzebujemy Waszego wsparcia, każdego z Was. Jeśli więc chcesz pomóc Gienkowi, przekaż 1% swojego podatku na ten cel. To dla Niego wielka sprawa - czytamy na oficjalnym profilu Gienka Loski, "Gienek Loska Band".

Muzykowi pomaga fundacja oraz fani

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aby pomóc Gienkowi Losce, w walkę zaangażowała się też Polska Fundacja Muzyczna. Dzięki zbiórce pieniędzy i datkach, można było zaopatrzyć muzyka w specjalne łóżko, leki, środki higieniczne i specjalne jedzenie. Pieniędzy jednak nadal brakuje, by podjąć z pełną mocą walkę o wyzdrowienie Gienka Loski.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna śmierć z samego rana, ogromny żal. Antoni Macierewicz poinformował o wielkiej stracie
2. Nastolatka wróciła z pracy w sklepie cała we łzach. Wściekła mama zwróciła się do klientów, pokazała łamiące serce zdjęcie

- Gieny nie trzeba budzić, jego trzeba rehabilitować. Jego stan neurologiczny jest poważny, ale on słucha, słyszy, porozumiewa się z nami oczami. A jak mruga, to tak pięknie. To bardzo wzruszające, że tak się do tego przykłada. Odpowiada w ten sposób na tyle, na ile może - mówi zatroskana mama muzyka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Epidemia koronawirusa w tym kraju dawno wymknęła się spod kontroli. Na ulicach leżą ciała zmarłych
  2. Trener reprezentacji Polski pokonał koronawirusa. Świetne informacje dla kibiców w całym kraju
  3. Po wielu godzinach milczenia ministerstwo zdrowia wydało ważne oświadczenie. Wiadomo, dlaczego wczoraj nie podano wieczornych danych
  4. Banki opublikowały porażające dane. Obrazują prawdziwą skalę kryzysu
  5. Krakowscy naukowcy ogłaszają przełom w poszukiwaniu leku na Covid-19. Pomogło niepozorne zwierzę
  6. Biskupi wskazali jak błogosławić pokarm w domu. Tadeusz Rydzyk zakazał pić kawy

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News