Druzgoczące słowa Kuby Wojewódzkiego do Gienka Loski po jego występie. Wiele lat później musiał ich ogromnie żałować

Druzgoczące słowa Kuby Wojewódzkiego do Gienka Loski po jego występie. Wiele lat później musiał ich ogromnie żałować Źródło: youtube.com

Gienek Loska dał się poznać większej publiczności dzięki występom w "Mam talent" i w "X-Factor". Jednak to występ w tym pierwszym został zapamiętany na długo, Kuba Wojewódzki wypowiedział bulwersujące dziś słowa.

Gienek Loska chętnie brał udział w polskich programach rozrywkowych. Kiedy stanął oko w oko z Kubą Wojewódzkim, ten drugi wypowiedział słowa, które kilka lat później się urzeczywistniły w przykrych okolicznościach.

Gienek Loska brał udział w wielu programach typu talent show, zyskał sławę niespodziewanie

Polska pierwszy raz usłyszała o Gienku Losce w 2004 roku, kiedy pojawił się na małej scenie "Szansy na sukces". Urodzony na Białorusi artysta traktował muzykę jak pasję, nie chciał zarabiać milionów, a największą przyjemność dawały mu występy na ulicy. Był dobrze znany Warszawiakom. W 2010 roku pojawił się w "Mam talent", a rok później wygrał "X-Factor" i nagrał płytę.

Występ w "Mam talent" nie zaczął się zbyt dobrze, Agnieszka Chylińska nie szczędziła komentarzy, że nie stroi mu gitara i nie była początkowo zachwycona artystą. Kiedy zaczął śpiewać, publika oszalała, klaskała i podziwiała żywiołowego Loskę, skończyło się owacjami na stojąco. Potem jury wyraziło swoje zdanie.

- Dziękujemy. Wiesz, że jesteś dla nas wielkim znakiem zapytania. Wychodzi facet, który mówi tak, jakby miał śpiączkę - zaczął Kuba Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki musiał żałować swoich słów, wszystko się ziściło

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Panie Kubo, panu trzeba dać relanium, żebyś nie gadał tyle - nie pozostał mu dłużny Gienek Loska. Kuba Wojewódzki dokończył swoją wypowiedź i wyznał, że czuje się zauroczony głosem "jak z trzewi". Agnieszka Chylińska nazwała go wkurzającym, ale przyznała, że "jest pan tak zdolny, że mam to gdzieś". Jednak to właśnie wypowiedź Kuby Wojewódzkiego została przypomniana po latach - dziennikarz ma się czego wstydzić.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

Gienek Loska w 2018 roku podczas pobytu na Białorusi doznał wylewu krwi do mózgu. Jego stan lekarze oceniali na zmianę jako krytyczny i poważny. Rzeczywiście, tak jak przed laty mówił Wojewódzki, Gienek Loska zapadł w śpiączkę po poważnej operacji. Nie miał szans wrócić do Polski, by rodzina poradziła się specjalistów, to byłaby zbyt ryzykowna podróż. W tej chwili jego stan nadal jest poważny, nadal znajduje się w śpiączce. Przebywa w domu mamy, na Białorusi. Polscy artyści przeprowadzili akcję "Obudźmy Gienka", na tę chwilę nie wiadomo, czy artysta osiągnie dawną sprawność.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Karin Stanek kochały miliony. Artystka zmarła przez chorobę, z którą zmagał się każdy z nas
  2. Niesamowite! Żona Kamila Stocha wygląda niewiarygodnie pięknie, jak prawdziwy anioł
  3. Biszkopt z 3 składników zawsze wychodzi i nie opada. Smakuje jak słodka chmurka, palce lizać
  4. Grabowski nie mógł już dłużej milczeć. Zdradził całą prawdę, był zdruzgotany
  5. Agnieszka Woźniak-Starak już doszła do siebie po tragedii? Mówi o magii i chwali się nową, niebezpieczną pasją

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News