Gienek Loska
youtube.com
Klaudia Bochenek - 4 Stycznia 2020

Druzgoczące słowa Kuby Wojewódzkiego do Gienka Loski po jego występie. Wiele lat później musiał ich ogromnie żałować

Gienek Loska dał się poznać większej publiczności dzięki występom w "Mam talent" i w "X-Factor". Jednak to występ w tym pierwszym został zapamiętany na długo, Kuba Wojewódzki wypowiedział bulwersujące dziś słowa.

Gienek Loska chętnie brał udział w polskich programach rozrywkowych. Kiedy stanął oko w oko z Kubą Wojewódzkim, ten drugi wypowiedział słowa, które kilka lat później się urzeczywistniły w przykrych okolicznościach.

Gienek Loska brał udział w wielu programach typu talent show, zyskał sławę niespodziewanie

Polska pierwszy raz usłyszała o Gienku Losce w 2004 roku, kiedy pojawił się na małej scenie "Szansy na sukces". Urodzony na Białorusi artysta traktował muzykę jak pasję, nie chciał zarabiać milionów, a największą przyjemność dawały mu występy na ulicy. Był dobrze znany Warszawiakom. W 2010 roku pojawił się w "Mam talent", a rok później wygrał "X-Factor" i nagrał płytę.

NowotwórKiedy zachorował na nowotwór zaczął codziennie jeść popularny produkt. Zadziwił lekarzy, z jego ciałem zaczęły się dziać niesłychane rzeczyCzytaj dalej

Występ w "Mam talent" nie zaczął się zbyt dobrze, Agnieszka Chylińska nie szczędziła komentarzy, że nie stroi mu gitara i nie była początkowo zachwycona artystą. Kiedy zaczął śpiewać, publika oszalała, klaskała i podziwiała żywiołowego Loskę, skończyło się owacjami na stojąco. Potem jury wyraziło swoje zdanie.

- Dziękujemy. Wiesz, że jesteś dla nas wielkim znakiem zapytania. Wychodzi facet, który mówi tak, jakby miał śpiączkę - zaczął Kuba Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki musiał żałować swoich słów, wszystko się ziściło

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Maryla Rodowicz i Daniel OlbrychskiRodowicz i Olbrychski nie chcą mówić na pewien drażliwy temat. Koniec okazał się strasznie bolesny dla obojgaCzytaj dalej

- Panie Kubo, panu trzeba dać relanium, żebyś nie gadał tyle - nie pozostał mu dłużny Gienek Loska. Kuba Wojewódzki dokończył swoją wypowiedź i wyznał, że czuje się zauroczony głosem "jak z trzewi". Agnieszka Chylińska nazwała go wkurzającym, ale przyznała, że "jest pan tak zdolny, że mam to gdzieś". Jednak to właśnie wypowiedź Kuby Wojewódzkiego została przypomniana po latach - dziennikarz ma się czego wstydzić.

Dzisiaj grzeje:

1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

Gienek Loska w 2018 roku podczas pobytu na Białorusi doznał wylewu krwi do mózgu. Jego stan lekarze oceniali na zmianę jako krytyczny i poważny. Rzeczywiście, tak jak przed laty mówił Wojewódzki, Gienek Loska zapadł w śpiączkę po poważnej operacji. Nie miał szans wrócić do Polski, by rodzina poradziła się specjalistów, to byłaby zbyt ryzykowna podróż. W tej chwili jego stan nadal jest poważny, nadal znajduje się w śpiączce. Przebywa w domu mamy, na Białorusi. Polscy artyści przeprowadzili akcję "Obudźmy Gienka", na tę chwilę nie wiadomo, czy artysta osiągnie dawną sprawność.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Karin Stanek kochały miliony. Artystka zmarła przez chorobę, z którą zmagał się każdy z nas
  3. Niesamowite! Żona Kamila Stocha wygląda niewiarygodnie pięknie, jak prawdziwy anioł
  4. Biszkopt z 3 składników zawsze wychodzi i nie opada. Smakuje jak słodka chmurka, palce lizać
  5. Grabowski nie mógł już dłużej milczeć. Zdradził całą prawdę, był zdruzgotany
  6. Agnieszka Woźniak-Starak już doszła do siebie po tragedii? Mówi o magii i chwali się nową, niebezpieczną pasją

Test zdradzi prawdę o tobieZaciśnij pięść i spójrz na jej kształt. Jeden drobiazg zdradzi całą prawdę o Twoim charakterzeCzytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News