Gessler ma MEGA niespodziankę dla fanów. Pomoże jej... Joanna Krupa

Gessler ma MEGA niespodziankę dla fanów. Pomoże jej... Joanna Krupa Źródło: fot. Facebook /@ Magda Gessler

Słynna restauratorka postanowiła rozwijać swój talent muzyczny. Magda Gessler zostanie raperką. Pomoże jej w tym Joanna Krupa, która będzie śpiewała jej w chórkach.

Magda Gessler, która nazywa siebie kobietą renesansu, już od dłuższego czasu próbuje udowodnić, że jest wszechstronnie uzdolniona i zna się na wszystkim. Oprócz tego, że jest słynną restauratorką, uzdolnioną kucharką i prowadzącą hitowego programu TVN "Kuchenne Rewolucje" to jeszcze zajmuje się malarstwem, dekorowaniem wnętrz, sprzedażą kuchennych akcesoriów, pisaniem książek i projektowaniem ubrań. Ostatnio w wywiadzie z czasopismem Party wyznała, że chciałaby nakręcić film o sobie samej. ZOBACZ TAKŻE: Wreszcie ujawniono ile zarabiają Martyniuk, Gessler czy Rozenek. Spadniecie z krzesłaChcę zrobić film. O sobie! Scenariusz napisało za mnie życie. Zaręczam, że historiami i przygodami, które mnie spotkały mogłabym spokojnie obdzielić kilka osób. Będzie pełen namiętności. Mam już nawet roboczy tytuł: "Seks w wielkiej kuchni" albo "Seks w wielkiej knajpie" - powiedziała Gessler.

Gessler zostanie raperką, Joanna Krupa jej pomoże!

Teraz Gessler postanowiła, że zostanie... raperką! Próbkę jej umiejętności mogliśmy już zobaczyć, kiedy słynna restauratorka zagościła na kanapie w programie u Kuby Wojewódzkiego. Wówczas rapowała o swojej fenomenalnej Golonce w jej restauracji U Fukiera. Magdę Gessler do rapowania zainspirowała Joanna Krupa, która ostatnio nagrała hip-hop-owy klip "CHWDP SUKI", który ma oznaczać "Chcę Dać Wam Psa" i namawiać ludzi do adopcji ze schroniska. ZOBACZ TAKŻE: Gessler opętało, zaczęła rzucać wszystkim! „Ku*wa! Nie wyrobię” Informator Faktu donosi, że obie panie nawiązały już współpracę i nagranie wspólnej piosenki w studio. Później czas na teledysk! Tym razem pierwsze skrzypce będzie grała Magda, a Krupa będzie tylko śpiewać w chórkach. - To będzie druga piosenka i klip Dżoany. Ale tym razem jego gwiazdą będzie rapująca Magda. Dżoana wystąpi tylko w chórkach - powiedziało Faktowi anonimowe źródło z otoczenia Joanny Krupy. ZOBACZ TAKŻE: Chyba jej spadł sufit na głowę. Tyle kosztują pączki Magdy Gessler Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News