Z ostatniej chwili: Córka Gessler przed chwilą wzięła rozwód!

Z ostatniej chwili: Córka Gessler przed chwilą wzięła rozwód! Źródło: Screenshot z youtube.com/TVN Style

Gessler wzięła rozwód - poinformowały media, wywołując w Internecie wielki szum. Niewiele osób spodziewało się zakończenia małżeństwa, które świeciło w show biznesie dobrym przykładem.

Gessler oficjalnie wzięła rozwód, co bardzo zdziwiło użytkowników sieci. Jeszcze dwa lata temu Lara i Paweł tworzyli jedną z najgorętszych par w mediach, o której nieustannie rozpisywały się tabloidy. Ich związek jest już jednak przeszłością. Fani są zaskoczeni decyzją młodej restauratorki.

Gessler nie jest już żoną Pawła Pawłowskiego

Lara i Paweł byli nierozłączni, a początek ich małżeństwa zdawał się dobrze rokować na przyszłość. Niemal na każdej show-biznesowej imprezie, w której uczestniczyła Gessler pokazywała się zawsze w towarzystwie swojego męża, z którym, zdaniem użytkowników, tworzyła parę idealną. Ich małżeństwo jednak dobiegło końca, o czym poinformował "Super Express", a także "Fakt". Swoją relację zakończyli w zgodzie, co wzbudziło podziw internautów.

 - (...) Postanowili się rozstać, ale w zgodzie, bez prania brudów - czytamy w "Super Expressie".

 - (...) Oboje zachowali się z klasą - powiedziała dla "Faktu" osoba z otoczenia celebrytki.

Ich decyzja o zakończeniu związku podczas jednego spotkania na sali sądowej była umotywowana sytuacją życiową byłych małżonków.

 - Zależało im na szybkim zakończeniu [małżeństwa - przyp. red.], bo Lara jest już w nowym związku z warszawskim prawnikiem, a Paweł pod koniec maja wyprowadza się z Polski - donosi "Fakt".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Od początku do siebie nie pasowali?

Choć internauci twierdzili, że para wygląda na szczęśliwą, a także często przytaczano przykład Lary i Pawła jako pary idealnej, prawda okazała się zupełnie inna. Bliskie osoby z otoczenia celebrytki, znające więcej szczegółów z życia pary, od początku uważały ich małżeństwo za złą decyzję.

 - Od początku widzieliśmy, że oni do siebie nie pasują. Nikt jednak Larze tego nie mówił, bo ona go bardzo kochała, ufała, chciała z nim być do końca życia - stwierdzili w rozmowie z "Super Expressem".

Teraz restauratorka może zacząć życie u boku nowego partnera. Być może ta relacja będzie lepsza, a partnerzy wytrzymają ze sobą dłużej. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjancji otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News