Najbardziej medialna polska restauratorka, czyli Magda Gessler nie zwalnia tempa. Słynąca z kontrowersyjnych wypowiedzi celebrytka otrzymała właśnie kolejny program, który nie powinien zbytnio odbiegać od stylistyki „Kuchennych Rewolucji”. Już zwiastun nowego show wzbudził w widzach ogromne emocje.

Premierowy odcinek programu o wdzięcznym tytule „Sexy kuchnia Magdy Gessler” ukaże się na antenie stacji Food Network już 5 listopada. Prowadząca kusi widzów takimi tytułami odcinków jak „Orgia smaków”, „Śniadanie do łóżka” czy „Rozważna i romantyczna”.

Upojne chwile z… marchewką

Jednym z produktów, którego Gessler użyje w pierwszym odcinku swojego show będzie marchewka. Niepozorne warzywo zostało opisane przez Gessler jako afrodyzjak, a także… przedmiot o przeznaczeniu seksualnym.

– Marchewka… Czy ona jest afrodyzjakiem? No, wygląd jest afrodyzyjny jednoznacznie, nie będę tłumaczyć, co przypomina (…). Marchewka od wielu wieków pełniła rolę, szczególnie w zakonach, naturalnego wibratora. Tylko, że wibracje powodowały ręce, a nie żadna maszynka – opowiada Gessler.

Od niewinnej marchewki Magda Gessler płynnie przeszła do tematu masturbacji i pożycia małżeńskiego.

– Tak a propos wibratorów, to nie jestem za nimi. Uważam, że dlatego jest tak dużo rozwodów w Stanach Zjednoczonych, ponieważ kobiety przyzwyczajone są do tej mechanicznej przyjemności i nigdy później mężczyzna za tym nie nadąża. Czyli zawsze jest w tyle. One są same, a oni sfrustrowani – wyjaśniła Gessler.

Źródło: plotek.pl

Pamiętacie pierwszego "Big Brothera"? Tak zmienili się uczestnicy programu [ZDJĘCIA]

Gwiazdy, które przeżyły rodzinną tragedię [ZOBACZ!]

...

Zobacz również