W programie Magdy Gessler zrobiło się w kuchni goręcej niż zwykle. Do pieca znów dorzuciła gwiazda TVN-u. Konwersacje o pochwie właścicielki – o tym nie usłyszysz w telewizji!

W ostatnim odcinku Kuchennych Rewolucji dużo się działo. Tym razem nie było płaczu i chowania się po kątach pracowników restauracji. „Zaraz nie wytrzymam i jej przypierdolę!” – autorem tej ciętej riposty była pani Justyna, właścicielka restauracji Le Papillon Noir w Katowicach. Jak sama się chwali –  jestem taką samą s*ką”, jak Gessler i dzięki temu „wiele osiągnęłam w życiu”. Czy aby na pewno? Jak wiadomo, po wspomnianych groźbach w kierunku Gessler na wizji, pani Justyna musiała zwinąć interes, a gwieździe TVN-u kazała „zamknąć drzwi od drugiej strony”

Ale na tym nie koniec. Tym razem na jaw wyszły oskarżenia wobec królowej kuchennych rewolucji. Właścicielka lokalu postanowiła w końcu zabrać głos na fanpage’u Gessler.

– Pani Magdo, dlaczego powycinaliście momenty, w których brudne niby gary porównuje Pani do mojego odbytu, czy pochwy…? Albo ten, w którym Pani stwierdza, że może na ulicy coś zarobię, skoro w swojej restauracji nie potrafię? Dobrze, że chociaż my dwie wiemy jak było? – napisała wściekła właścicielka

Magdalena Gessler niestety nijak się do tego nie odniosła, pisząc jedynie żebrający o współczucie post na facebook’u:

– Kochani… Zawsze trzeba dobrze ocenić sytuację… Mieć dystans… Ludzie są różni – tłumaczy. No cóż, tak jak u lekarza… Trzeba próbować pomóc. Oglądajcie „to się w głowie nie mieści!

W rozmowie z Pudelkiem Pani Justyna nie chciała komentować całej sytuacji – Przepraszam, ale nie chcę brać dłużej udziału w tym cyrku – powiedziała. Nie jestem jakąś cholerną celebrytką. Chcę zapomnieć o tej farsie. Ja mam swoje normalne życie i chcę spokoju. Poza tym, może nie wyglądam, ale jestem poważną osobą i chcę teraz po tym najgorszym roku w moim życiu, w końcu spokoju.

Kto miał racje?

Foto: Facebook//MagdaGessler
Foto: Facebook//MagdaGessler
Foto: Facebook//JustynaWysk,
Foto: Facebook//MagdaGessler
Foto: Facebook//KuchenneRewolucje
Foto: Facebook//KuchenneRewolucje

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

...

Zobacz również