Partner Gessler atakowany w sieci. Nieprzychylne komentarze od klientów

Partner Gessler atakowany w sieci. Nieprzychylne komentarze od klientów

Zamieszkujący w Kanadzie partner znanej restauratorki stanął przed najtrudniejszym wyzwaniem w swojej lekarskiej karierze. Dr Waldemar Kozerawski jest atakowany przez wściekłych internautów, którzy skutecznie odstraszają potencjalnych klientów. 

Kozerawski i Gessler poznali się wiele lat temu, gdy oboje mieli zamiar wyjechać z Polski. Celebrytka przebywała wówczas w Warszawie, by wymienić paszport, gdyż studiowała na madryckim ASP, a jej przyszły partner miał niedługo wylatywać do Kanady, by zacząć tam nowe życie. - Tak, 20 lat temu. Poszedłem na prywatkę do Andrzeja Szpilmana. Był tłum. I kątem oka w tym tłumie zobaczyłem Magdę. Stała, rozglądała się, inna niż wszystko i wszyscy. Ja czułem się tam samotnie [...] Musiałem już wyjeżdżać do Kanady. Złożyłem papiery emigracyjne, sprzedałem tu wszystko, co miałem, nostryfikowałem dyplom lekarski w ambasadzie amerykańskiej i spaliłem za sobą mosty - mówił Kozerawski w wywiadzie z 2005 roku.

Uczucie przetrwało pomimo dzielących restauratorkę i lekarza tysięcy mil. Dziś miłość, którym darzy go Magda Gessler, przyda się szczególnie, wszystko przez agresywne komentarze pod jego lekarskim profilem w kanadyjskiej wyszukiwarce pomocy medycznej.

Magda Gessler przerażona!

Waldemar Kozerewski od lat prowadzi swoją praktykę w kanadyjskim mieście Mississauga w prowincji Ontario. Oburzeni swoimi rzekomymi doświadczeniami z doktorem klienci wylewają złość pod jego profilem na stronie internetowej ratemds.com. Niewiele komentarzy jest pozytywnych, większość może skutecznie odstraszyć potencjalnych pacjentów. Mieszkańcy Ontario - jak możemy przeczytać w komentarzach na stronie ratemds.com - skarżą się na niepunktualność, niemiłe podejście do pacjentów czy zapominanie o poinformowaniu o wynikach ważnych badań. Co ciekawe złe oceny nie dotyczą pracowników jego gabinetu. - Daje recepty na medyczną marihuanę osobom, które oszukują, mówiąc, że jej potrzebują; Zimny ignorant, nigdy nie spędził więcej niż minuty w swoim biurze i bał się rozmawiać o moich problemach zdrowotnych; Najgorszy doktor u jakiego byłam. Zapomina o zostawieniu pilnych wiadomości o wynikach ważnych badań. Dał mi receptę na lek, który doprowadził mnie do strasznego stanu, a następnie wygonił mnie, gdy do niego przyszłam, ponieważ nie mogłam ustać na nogach, czy iść - piszą rozwścieczeni internauci. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. źródło: ratemds.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News