Gessler opętało, zaczęła rzucać wszystkim! "Ku*wa! Nie wyrobię"

Gessler opętało, zaczęła rzucać wszystkim! "Ku*wa! Nie wyrobię" Źródło: screen TVN PLAYER

Magdę Gessler opętało. Po raz kolejny zaczęła rzucać wszystkim, co miała pod ręką. Kontrowersyjna restauratorka, którą możemy zobaczyć w "Kuchennych Rewolucjach" znowu szokuje publikę przed telewizorami. 

Program Magdy Gessler emitowany w TVN-ie cieszy się tak dużą popularnością i świetnymi wynikami oglądalności, że prowadząca stała się najlepiej zarabiającą twarzą w telewizji. ZOBACZ TAKŻE: Wreszcie ujawniono ile zarabiają Martyniuk, Gessler czy Rozenek. Spadniecie z krzesła

Gessler opętało! Zaczęła rzucać wszystkim i nie szczędziła ostrych słów!

W sieci pojawiła się zapowiedź nadchodzącego, 17-stego już sezonu Kuchennych Rewolucji. W trailerze ewidentnie widać, że Gessler, która znana jest ze swojego ciętego języka, nie wychodzi z formy. Choć zapowiedź jest krótka, to wywołała wiele emocji i można spodziewać się, że kolejny sezon będzie równie mocną petardą, co poprzednie. ZOBACZ TAKŻE: Chyba jej spadł sufit na głowę. Tyle kosztują pączki Magdy Gessler Niektórzy internauci twierdzą, że restauratorka zachowuje się, jak opętana przez to, że na filmiku widać, jak wpada w szał i rzuca wszystkim, co ma pod ręką. Z jej ust pada też lawina przekleństw: "Kto tu, kurwa, jest szefem?!", "Ja przysięgam, kurwa, nie wyrobię!". Pozostali są zdania, że to klasyczne zachowanie w wykonaniu Magdy Gessler i z niecierpliwością czekają na rozpoczęcie kolejnego sezonu "Kuchennych Rewolucji". Premiera odbędzie się w czwartek 22 lutego. - Czekam na ten program. Jest wesoło i można się dużo dowiedzieć. Magda jest aparatka, coś się dzieje - napisała jedna z internautek w komentarzach pod video. ZOBACZ TAKŻE: Gigantyczny pożar po Kuchennych Rewolucjach, setki ludzi zagrożonych, Gessler przerażona (video)
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News