Magda Gessler to nie tylko gwiazda programów TVN, ale także jedna z największych sław na Instagramie. Znana restauratorka żywo się tam udziela i zdołała już zgromadzić niemałą rzeszę fanów. Jej ostatnie zdjęcie nie spodobało się jednak komentatorom.

„Pani nawet już nie jest do siebie podobna”. „O matko, jaki glonojad. Trzeba mieć umiar w powiększaniu tak, żeby nikt nie poznał, że powiększone”, „Ostatnio pokazuje pani bardzo niekorzystne zdjęcia” – to jedynie kilka z komentarzy, jakie pojawiły się pod ostatnim zdjęciem Gessler na Instagramie.

Chodzi o usta restauratorki, które sprawiają na fotografii wrażenie powiększonych. Internauci oburzyli się, ponieważ lubiana przez nich Gessler zamieściła na profilu zdjęcie z podpisem „niespodzianka” i wyraźnie wydętymi ustami. Szybko więc pojawiły się krytyczne głosy, że wygląda jak „glonojad”.

W sprawie głos zabrał jednak Krzysztof Gojdź, najsłynniejszy polski chirurg plastyczny. Jak mówi, z Gessler zna się dobrze i są ze sobą blisko, jednak nigdy nie robił jej operacji plastycznej. Zapewnia, że u restauratorki „wszystko jest naturalne”, a efekt powiększonych ust ta uzyskała przez zrobienie dzióbka do zdjęcia.

– U Madzi wszystko w 100% jest naturalne. Ja się nią akurat zajmuję, także mogę o tym zapewnić. Z Madzią, jeśli się widzimy, to najczęściej na pogaduchy lub wszelkie zabiegi nawilżające. Zwróćcie też uwagę na minę, jaką Madzia zrobiła. Jeśli wydmie się usta w tzw. dzióbek, to zawsze będą się one wydawać większe – mówi Gojdź.

źródło: instagram.com/Magda Gessler

źródło: instagram.com

Jak kiedyś nazywał się Solorz-Żak? Kto by na to wpadł! Znani Polacy, którzy zmienili nazwiska


14 pięknych córek polityków, którymi zachwycają się wszyscy

...

Zobacz również

Zobacz również