Do 35 osób wzrosła liczba ofiar katastrofy zawalenia się mostu. Genua jest w żałobie. W chwili tragedii, na moście znajdowało się od 30 do 35 samochodów. Przechodnie, spacerujący pod wiaduktem zostali zmiażdżeni przez konstrukcję. Liczba ofiar rośnie z godziny na godzinę. 10 ludzi uznano za zaginionych.

Ratownicy pracujący na miejscu przyznają, że sytuacja jest dramatyczna. Cały czas rośnie liczba ofiar wypadku, podczas którego zawalił się most. We Włoszech obecnie znajduje się wielu turystów, którzy zdecydowali się na urlop. Genua jest jednym z najpopularniejszych miast południa. Most, który właśnie się zawalił, jest jednym z najczęściej uczęszczanych na północy Włoszech, stanowiącym część autostrady A10. To prawdziwa tragedia!

Strach na północy Włoszech! Jak Genua poradzi sobie z następną tragedią?

Przed południem, fragment mostu o ponad kilometrowej długości runął. Natychmiast się okazało, że pod gruzami wiaduktu zostali uwięzieni ludzie. Przypadkowi przechodnie zostali zmiażdżeni przez potężną konstrukcję. Działające na miejscu służby ratunkowe przyznają, że liczba ofiar rośnie z każdą sekundą. Zauważają także niebezpieczeństwo zawalenia dalszej części mostu!

Strażacy zauważają, że niestabilna konstrukcja w każdej chwili może runąć i doprowadzić do niewyobrażalnych konsekwencji. Cała Genua jest sparaliżowana. Specjaliści, którzy wydobywają żywych spod gruzów obawiają się, że następstwo zawalenia mostu to tylko kwestia czasu. Czy można zapobiec tragedii?

Przyczyny koszmarnej katastrof wciąż są niepotwierdzone. Wiadomo jednak, że na chwilę przed zawaleniem, w stalową konstrukcję uderzył piorun. Drżenia związane z błyskawicą odczuli także kierowcy, poruszający się drogą.

Przerażający widok na miejscu rejestruje kamera. Postępy w odszukiwaniu żywych można obejrzeć na żywo. Obrazy są naprawdę drastyczne! Tragedia ma nieprawdopodobną skalę. Genua i jej mieszkańcy drżą ze strachu. Głos w tej sprawie zabrał już premier Włoch, ubolewając nad śmiertelnymi ofiarami.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mnóstwo ofiar śmiertelnych! Zmiażdżyło przypadkowych ludzi
2. Katastrofa. Nie żyje 347 osób
3.W Michała Wiśniewskiego uderzył piorun! Żona i dzieci przerażone

 

Myślałeś, że wiesz wszystko o piorunach? Te fakty tobą WSTRZĄSNĄ!

ZOBACZ TAKŻE:

Susza wyniszczyła Europę. Najlepiej widać to na zdjęciach astronauty

 

 

Wydawca Pikio.pl i dyrektor ds. rozwoju grupy HGA Media