Tak szokujących zeznań dawno nie słyszeliśmy. Zdaniem francuskiego śledczego, dżihadyści we Francji odcinali genitalia mężczyznom i brutalnie okaleczali kobiety. Część zwłok miało zostać wypatroszonych.

Do tego horroru doszło 13 listopada 2015 roku w klubie Bataclan, podczas koncertu heavymetalowego, kiedy to islamscy terroryści bestialsko zamordowali 89 osób. 

Sam koncert zaczął się trochę dziwnie i niepokojąco, kiedy to wokalista amerykańskiego zespołu Eagles of Death Metal włożył… nóż do wzmacniacza. Gdy francuska policja dokonywała szturmu na dolnej kondygnacji budynku, na piętrze działo się piekło. Według jednego ze śledczych widok miejsca zdarzenia był wstrząsający. Można było zobaczyć wydłubane oczy, odcięte i wsadzone w usta genitalia, pocięte okolice intymne i odcięte głowy. Niektóre z ofiar zostały dosłownie wypatroszone – co świadczy o tym, iż były przed śmiercią torturowane.

Relacje świadków

Relacje osób, którym cudem udało się uciec, są wstrząsające: – Ludzie kucali i krzyczeli. Sami próbowaliśmy się ukryć. Zobaczyłem, że jestem pokryty krwią. Byliśmy przerażeni i zaczęliśmy uciekać do kawiarni, by tam się schronić. Nie wiem, czy komuś udało się jeszcze uciec – opowiadał Jêrome B., któremu ucieczka się powiodła.

Na szczęście nie tylko jemu udało się uciec, nie wszyscy jednak mieli takie szczęście i niektórzy przetrwali tylko dlatego, że udawali martwych, leżących na podłodze w morzu krwi. Z relacji Jêrome B. wynika, że ludzie znajdujący się wewnątrz sali koncertowej wysyłali bliskim SMS-y z informacją, że wciąż są w budynku.

Wciąż jestem w Bataclan – napisał na Twitterze Benjamin Cazenoves. – Pierwsze piętro. Poważnie ranny. Powinni powstrzymać atak tak szybko, jak to możliwe. W środku są jeszcze żywi ludzie. A oni zabijają wszystkich. Jednego po drugim. Na pierwsze piętro, szybko!

27-letni Thomas, 27 lat tez był w klubie Bataclan w dniu masakry: – Koncert zaczął się w dziwny sposób, bo wokalista amerykańskiego zespołu Eagles of Death Metal włożył… nóż do wzmacniacza. Mniej więcej po pół godziny albo trochę więcej, usłyszeliśmy eksplozje, jakby wybuchały petardy. Zobaczyłem dwóch zamachowców, przynajmniej jeden z nich miał kałasznikowa. Byłem z koleżanką i myśleliśmy tylko o jednym: przeczekać tę maskarę, udając, że jesteśmy zabici. Miałem głowę położoną przy nodze i starałem się nie ruszać, bo jak tylko ktoś się poruszył, było słychać strzały. Potem się uspokoiło, więc zaczęliśmy zbliżać się do wyjścia. Wszędzie było pełno krwi i wielu zabitych. A jak już się stamtąd wydostaliśmy, zaczęliśmy biec, jak najszybciej i jak najdalej. 

Wygląda na to, że całą zbrodnię i jej makabryczne szczegóły rząd francuski próbował ukryć przed światem, a nawet rodzinami ofiar.

Źródło: wrealu24

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach

...

Zobacz również