Genialny, banalny, domowy sposób na białe buty. Kilkadziesiąt sekund roboty

Genialny, banalny, domowy sposób na białe buty. Kilkadziesiąt sekund roboty

Każdy posiadacz białego obuwia zna ten ból. Wystarczy założyć białe lub bardzo jasne buty, by po jednym wyjściu w nich narzekać na to, że są brudne. Nie oszukujmy się - tego koloru buty brudzą się najszybciej. W internecie jak ciepłe bułeczki rozchodzi się jednak sposób na ich czyszczenie, który ma odmienić całkowicie chodzenie w nich.

Jego twórczynią jest Sarah Tracey, która miała od dłuższego czasu problem z białymi trampkami. Mimo usilnego szorowania ich i czyszczenia na okrągło, buty co rusz brudziły się i z bieli przybrały kolor brudnej żółci. W końcu Tracey znalazła sposób na czyszczenie, który rozszedł się na Twitterze z ogromną prędkością. Wpis z przepisem udostępniono niemal 100 tys. razy.

Zabójca brudu w twojej szafce

Z przepisu opublikowanego przez Amerykankę wynika, że skład specyfiku czyszczącego jest banalny. Wystarczy zmieszać ze sobą proszek do pieczenia i płyn do prania, zachowując proporcje 1:1,5. Uzyskaną w ten sposób pastę należy nałożyć na buty, a po kilku minutach zmyć, lub włożyć buty do prania. Kobieta przekonuje, że cały proces czyszczenia trwa kilkadziesiąt sekund. Efekt jest powalający, co Tracey zaprezentowała w zdjęciach na Twitterze. źródło: twitter.com/sarahtracey źródło: twitter.com/sarahtracey źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News