Każdy posiadacz białego obuwia zna ten ból. Wystarczy założyć białe lub bardzo jasne buty, by po jednym wyjściu w nich narzekać na to, że są brudne. Nie oszukujmy się – tego koloru buty brudzą się najszybciej. W internecie jak ciepłe bułeczki rozchodzi się jednak sposób na ich czyszczenie, który ma odmienić całkowicie chodzenie w nich.

Jego twórczynią jest Sarah Tracey, która miała od dłuższego czasu problem z białymi trampkami. Mimo usilnego szorowania ich i czyszczenia na okrągło, buty co rusz brudziły się i z bieli przybrały kolor brudnej żółci. W końcu Tracey znalazła sposób na czyszczenie, który rozszedł się na Twitterze z ogromną prędkością. Wpis z przepisem udostępniono niemal 100 tys. razy.

Zabójca brudu w twojej szafce

Z przepisu opublikowanego przez Amerykankę wynika, że skład specyfiku czyszczącego jest banalny. Wystarczy zmieszać ze sobą proszek do pieczenia i płyn do prania, zachowując proporcje 1:1,5.

Uzyskaną w ten sposób pastę należy nałożyć na buty, a po kilku minutach zmyć, lub włożyć buty do prania. Kobieta przekonuje, że cały proces czyszczenia trwa kilkadziesiąt sekund. Efekt jest powalający, co Tracey zaprezentowała w zdjęciach na Twitterze.

źródło: twitter.com/sarahtracey
źródło: twitter.com/sarahtracey

źródło: natemat.pl

Te zdjęcia kotów ROZBROJĄ każdego!


Te zdjęcia dzieci ze ślubów BAWIĄ DO ŁEZ!

...

Zobacz również