Genialne zdjęcie Merkel i premiera Kanady robi furorę w sieci (foto)

Genialne zdjęcie Merkel i premiera Kanady robi furorę w sieci (foto) Źródło: .

Niczym nowym nie jest, że Justin Trudeau, premier Kanady, jest wyjątkowo popularny wśród kobiecej części nie tylko kanadyjskiego społeczeństwa ale także w innych krajach. Na jego punkcie szaleją także - o dziwo - feministki. Jedno z ostatnich zdjęć z Trudeau i Merkel robi furorę w sieci.

Odkąd Justin Trudeau objął stanowisko szefa kanadyjskiego rządu w sieci pojawiają się co chwila jego fotografie, które kolportowane są głównie wśród żeńskiej części internautów.

Wszystko to zasługa nie tylko lewicowych poglądów kanadyjskiego premiera, który regularnie przypomina o potrzebie wyrównywania szans dla kobiet, ale - nie ma co ukrywać - atrakcyjności polityka.

Szef kanadyjskiego rządu z ogromną łatwością zaskarbia sobie serca nawet najbardziej zatwardziałych feministek, które w jego towarzystwie na chwilę zapominają o swojej ideologii i nie potrafią oprzeć się nie tylko patrzeniu na Trudeau w "wiadomy sposób" ale także komentowaniu jego atrakcyjności.

Na tym właśnie została przyłapana jedna z najbardziej rozpoznawalnych zadeklarowanych feministek walczących z seksizmem, Emma Watson.

Prawdziwą jednak furorę w sieci robi jedno z najnowszych zdjęć premiera Trudeau z wizyty w Niemczech. Fotoreporterom udało się uchwycić moment, który na pierwszy rzut oka ma dwuznaczny wydźwięk - internauci i portale internetowe nie mogły tego przepuścić i szybko posypały się sugerujące gorące i intymne kontakty komentarze obydwojga polityków.

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News