Informacja o tym, że książę William oraz jego żona Kate spodziewają się trzeciego dziecka, uradowała brytyjskie oraz światowe media. Dziennikarze bardzo szybko zaczęli także spekulować na temat tego, jak długo księżna wie o ciąży oraz na kiedy przypadnie termin porodu. Oprócz tego zauważyli jednak bardzo ciekawy szczegół, który może ujawnić, w jaki sposób kobiecie udaje się utrzymywać radosne informacje w sekrecie.

Dziennikarka Kate Proctor w programie „Evening Standard” zdradziła widzom sposób, w który jej zdaniem księżna Kate ukrywała tę oraz poprzednie ciąże. Co zaskakujące, za każdym razem schemat był bowiem podobny.

Przed ogłoszeniem faktu, iż para książęca spodziewa się dziecka, żona Williama… zmieniała fryzurę. Według dziennikarki miało to przyciągnąć uwagę do górnej części jej ciała, aby nikt nie zwrócił uwagi na ciążowy brzuszek.

Była to świadoma strategia księżnej Kate, na co wskazuje analiza jej fotografii przeprowadzona przez Proctor. Jeżeli spekulacje te okazałyby się prawdą, moglibyśmy bezpośrednio stwierdzić, że Kate odwiedziła Polskę, będąc już w ciąży.

...

Zobacz również

Okrzyknęli ją najpiękniejszą matką świata! Ta dziewczyna rozpala wyobraźnię internautów

Zobacz również