Gdzie można spotkać Cristiano Ronaldo? To nie jest takie trudne

Gdzie można spotkać Cristiano Ronaldo? To nie jest takie trudne Źródło: Instagram - Cristiano Ronaldo

Gdzie można spotkać Cristiano Ronaldo? Legendarny piłkarz ma wielu fanów na całym świecie. Marzeniem części z nich jest spotkanie swojego idola. Jednak jak każda gwiazda, także piłkarz pilnie strzeże swojej prywatności.

Gdzie można spotkać Cristiano Ronaldo? Najlepszy piłkarz na świecie ma fanów w każdym zakątku globu. Wielu z nich oczywiście marzy o spotkaniu ze swoim idolem. Zawodnik Juventusu strzeże swojej prywatności, ale pomimo tego dba o interakcje ze swoimi fanami. Jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoje dostatnie życie.

Gdzie mieszka Cristiano Ronaldo?

34-letni Portugalczyk od 2018 roku mieszka we Włoszech, gdzie znalazł się po spektakularnym transferze. Były gracz Królewskich opuścił Hiszpanię i zamieszkał we włoskim Turynie. Jak każdy piłkarz, tak i on musi się liczyć z częstymi przeprowadzkami. Jest to bez wątpienia część jego pracy i kontraktów. 

Gdzie można spotkać Cristiano Ronaldo? Początki jego kariery wiązały się z niemal drastycznymi zmianami. Z ciepłej, rodzimej Portugalii przeniósł się do Anglii. Był to spory kontrast biorąc pod uwagę warunki klimatyczne. Jednakże to tam stał się gwiazdą i rozwinął swój talent i umiejętności. Pod opieką legendarnego Alexa Fergusona rozwinął skrzydła i od tego momentu mógł sam wybierać jak potoczy się dalej jego kariera. 

Gdzie można spotkać Cristiano Ronaldo?

CR7, mimo że strzeże swojej prywatności, nie unika mediów społecznościowych. Daje mu to ciągłość w kontakcie ze swoimi fanami. Ponadto ma swoją markę, którą promuje, więc chętnie wchodzi w interakcje z obserwującymi. Na jego profilach w mediach nie brakuje oczywiście zdjęć jego niesamowitych posiadłości czy luksusowych aut. Chwali się także swoją liczną rodziną i nie kryje dumy pokazując piękną partnerkę i urocze dzieci. 

Z każdą jego przeprowadzką wiążą się zmiany domów, z którymi się nie kryje. W kolejnych nowych miastach kupuje imponujące posiadłości i chętnie wrzuca ich zdjęcia do sieci. Nowy dom w Turynie znajduje się w kameralnej dzielnicy, niedaleko centrum miasta. W otoczeniu mieszkają także jego koledzy z drużyny oraz inni celebryci. Ponadto piłkarz chętnie podróżuje w wolnych chwilach, wrzuca zdjęcia na Instagram i każdy może wiedzieć, gdzie obecnie Ronaldo spędza czas. Okazuje się, że wcale nie jest tak trudno go spotkać, właśnie dzięki mediom społecznościowym. Jednakże to dosyć kosztowne poświęcenie, podążanie tropami swojego idola. 

źródło: gala.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News