Gdzie mieszka Reni Jusis? Lubi życie z daleka od Warszawy

Gdzie mieszka Reni Jusis? Lubi życie z daleka od Warszawy Źródło: Facebook/Reni Jusis

Gdzie mieszka Reni Jusis? Piosenkarka opuściła Warszawę i zdecydowała się zamieszkać wraz z rodziną nad polskim morzem. Chwali sobie spokojne życie z dala od zgiełku, w zgodzie z naturą.

Gdzie mieszka Reni Jusis? Lubi życie z daleka od Warszawy

Gdzie mieszka Reni Jusis? Piosenkarka zdecydowała się opuścić Warszawę i wraz z rodziną - byłym mężem Tomkiem Makowieckim i dziećmi zamieszkała nad morzem. Od kilku lat mieszka w Trójmieście i bardzo ceni sobie życia z dala od stolicy.

- W Warszawie żyje się szybko, na dłuższą metę to może być męczące i zobowiązujące, bo trzeba nadążać za tym tempem. Mam też wrażenie, że relacje międzyludzkie są często powierzchowne - opowiada o życiu w wielkim mieście.

Piosenkarka wspomina, że tęskniła za zielenią, a wielkomiejskie życie zaczęło ją przytłaczać. Zarówno Reni Jusis, jak jej mąż wychowali się nad morzem, dlatego zdecydowali się na powrót do korzeni i zamieszkanie w Trójmieście. Początkowo chcieli przeprowadzić się na wieś, jednak uznali, że nie są gotowi na całkowite opuszczenie życia w mieście, które wciąż ułatwiało wiele codziennych spraw. Trójmiasto okazało się doskonałym rozwiązaniem.

- Wszędzie jest blisko. Nie traci się czasu w korkach. To doskonałe miejsce na wychowywanie dzieci - opowiada Reni Jusis. 

Dla piosenkarki wciąż najważniejsze są dzieci. Wraz z byłym mężem, Tomkiem Makowieckim, który także jest muzykiem, zdecydowali się na pracę na przemian. Początkowo Reni Jusis zaangażowała się w życie rodzinne kosztem kariery, niedawno jednak zdecydowała się na powrót na scenę.

Reni Jusis zdradza jak pogodzić macierzyństwo z ekologicznym stylem życia

Nowym zainteresowaniem Reni Jusis stało się ekologiczne macierzyństwo. Artystka prowadzi nawet bloga na ten temat, na którym dzieli się swoimi odkryciami i radzi, jak wychowywać dzieci w zgodzie z naturą.

- Nasi dziadkowie kąpali się w rzekach, pili nieskażoną wodę, oddychali czystym powietrzem, jedli świeże produkty bez konserwantów i chemii. Spędzali czas na łonie natury, więcej się ruszali. Żyli zdrowiej - opowiada o swoim ideale piosenkarka. 

Reni Jusis nie ukrywa, że zainteresowała się zdrowym stylem życia ze względu na swoje dzieci. Świadome odżywianie zaczęła będąc w ciąży, z czasem uczyła się coraz więcej i w końcu postanowiła podzielić się ze światem swoimi odkryciami. Na swoim blogu opowiada o macierzyństwie, porodzie, karmieniu piersią i codziennym życiu w zgodzie z naturą.

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News