Gdzie mieszka prezydent? Absolutnie prestiżowa kwatera
Marcin Owczarek - 5 Grudnia 2018

Gdzie mieszka prezydent? Absolutnie prestiżowa kwatera

Gdzie mieszka prezydent? Wiele osób wciąż myśli, że nasza głowa państwa mieszka w Pałacu Prezydenckim, a to duży błąd. Ma o wiele bardziej prestiżową kwaterę, godną prezydenta Polski.

Gdzie mieszka prezydent? Andrzej Duda, kiedy został wybrany na głowę naszego państwa, musiał zmienić swoje miejsce zamieszkania. Na pewno nie ma na co narzekać, ponieważ dostał o wiele większą i bardziej prestiżową kwaterę niż miał. Każdy chciałby mieć taki dom jak on.

Gdzie mieszka prezydent?

Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Gdzie mieszka prezydent? Na pewno nie w Krakowie, chociaż właśnie z tego miasta pochodzi. Musiał przeprowadzić się do Warszawy, gdyż to tutaj znajduje się Pałac Prezydencki, czyli jego miejsce pracy. Jest naprawdę duży i pomieściłby nie jedną rodzinę, ale tam tylko sprawuje swój urząd, a gdzie nocuje nasza głowa państwa?

Gdzie mieszka prezydent Duda, gdzie mieszka prezydent polski 2018

Andrzej Duda dostał o wiele lepszą kwaterę niż miał do tej pory. Jak każdy urzędujący prezydent w Polsce mieszka w Belwederze. Jest w bezpośrednim sąsiedztwie z Łazienkami Królewskimi oraz z siedzibą Ministerstwa Obrony Narodowej. Także kilka kroków dalej znajduje się Kancelaria Rady Ministrów oraz Sejm i Senat. Ma naprawdę wszędzie blisko, a jego pałac jest przepiękny. Zbudowano go w latach 1819–1822 w stylu klasycystycznym. Mieszkał tam marszałek Józef Piłsudski oraz późniejsi przywódcy państwa w czasach PRL-u. Teraz pałac jest zajęty przez Andrzeja Dudę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
TVPTVP przyniosło jej wielką sławę. Próbowała odebrać sobie życieCzytaj dalej

Kto mieszka w Belwederze

Prócz Andrzeja Dudy w Belwederze zamieszkuje również jego małżonka Agata Duda. Czasami przebywa tam i jego córka Kinga. Prócz tego znajdują się tam ochroniarze z SOP oraz służba i kucharze. Wszystko po to, aby zadbać o bezpieczeństwo prezydenta, oraz by miał zawsze wszystko pod ręką i mógł zajmować się państwem.

Andrzej Duda adres zamieszkania Kraków, dom Andrzeja Dudy w Krakowie

Andrzej Duda cały czas posiada mieszkanie w Krakowie. Czasami tam przebywa, a sąsiedzi zawsze chwalą naszego prezydenta. Głowa państwa pochodzi z Krakowa i tam również mieszkają jego rodzice. Jego mieszkanie nie było wcale luksusowe. Znajduje się w bloku na Prądniku Białym. To jedno z krakowskich osiedli, które wcale nie odbiega od innych z okresu PRL-u. Sąsiedzi zawsze chwalili prezydenta, że jest miły i uprzejmy, ale z gracją i kulturą.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz? Będziecie w szoku
  2. Najlepszy i tani kebab w Warszawie? Otwarty 24h, z prawdziwym mięsem
  3. Kuba Wojewódzki: Wiek to jego największy sekret! Ujawniamy
  4. Dodatek za dzieci do emerytury. Komu się należy?
  5. Kim jest partner Sylwii Bomby? Tajemnicza postać u boku celebrytki
Szydło Syn YouTube Oświęcim Online-min-minBeata Szydło i sekrety jej rodziny. Nie uwierzycie, jaką pasję ma jej mąż!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News