Reklama
Gdzie mieszka Oliwia Bieniuk? Zaskakujące szczegóły
Reklama

Gdzie mieszka Oliwia Bieniuk? Zaskakujące szczegóły

Gdzie mieszka Oliwia Bieniuk, córka słynnej aktorki, Anny Przybylskiej? Dziewczyna od dłuższego czasu wzbudza ogromne zainteresowanie wszystkich polskich mediów, a jej życie prywatne ciekawi miliony Polaków. Okazuje się, że dziewczyna rozkoszować się może widokiem na Morze Bałtyckie z luksusowej willi. 

Reklama

Gdzie mieszka Oliwia Bieniuk? Czy sławna nastolatka już się usamodzielniła, czy może dalej mieszka z tatą i rodzeństwem? Jakie jest życie prywatne córki jednej z najbardziej lubianych aktorek w naszym kraju - Anny Przybylskiej? Odkąd dziewczyna założyła konto na Instagramie, miliony ludzi chcą dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Popularność ma swoje wady - choć nastolatka w mediach nie chce zdradzać żadnych szczegółów dotyczących jej prywatnego życia, każde opublikowane zdjęcie jest dokładnie analizowane przez wszystkich fanów. Dzięki temu na temat Oliwii Bieniuk wiadomo już naprawdę dużo.

Reklama

Gdzie mieszka Oliwia Bieniuk?

Jak się okazuje, dorastająca gwiazda Instagrama wciąż jeszcze mieszka wraz ze swoim ojcem oraz rodzeństwem w jednym mieszkaniu. Trzeba przyznać jednak, że jest ono wyjątkowe - to luksusowy apartament w Gdyni, z którego okien patrzeć można wprost na Morze Bałtyckie. Nie należy on również do pospolitych i tanich. Za metr kwadratowy w tym budynku trzeba było zapłacić przy zakupie niemalże 21 tys. zł, przez co największe lokale kosztowały ok. 2,5 mln złotych. Co prawda Anna Przybylska wraz z mężem kupili mieszkanie już ponad 7 lat temu, nadal jednak robi ono wrażenie. Co więcej, budynek ten jest znany i lubiany przez wiele gwiazd polskiego show-biznesu - mieszkała tam również Marta Kaczyńska czy Marcin Dubieniecki.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak wygląda mieszkanie Oliwii Bieniuk?

Już wiemy, gdzie mieszka Oliwia Bieniuk, teraz pozostaje ujawnić, jak wygląda wnętrze tego ekskluzywnego apartamentu. Tego żaden z domowników mediom wprost nie pokazuje, wiele można jednak podpatrzeć na zdjęciach publikowanych na Instagramie dziewczyny oraz jej ojca. Mieszkanie urządzone jest z klasą i bardzo elegancko - dominują białe meble, a pomieszczenia są bardzo jasne. Przez to cały lokal wydaje się jeszcze większy, niż rzeczywiście jest, co idealnie komponuje się z wyjątkowym widokiem za oknami. Ważnym elementem dla rodziny jest również pamięć o zmarłej mamie, Annie Przybylskiej. Wszędzie widoczne są pamiątki po kobiecie, jej wzruszająca zdjęcia i rzeczy z nią związane. Gdzie mieszka Oliwia Bieniuk Fot. Instagram/jaretpalmer Gdzie mieszka Oliwia Bieniuk Fot. Instagram/jaretpalmer
Reklama
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Małgorzata Rozenek: Waga gwiazdy to wielka tajemnica
  2. Pocałunek Neptuna. Wyjaśniamy, co to jest
  3. Ilu mężów miała Doda? Nie skończyło się na jednym
  4. Agnieszka Chylińska ślub. To było niesamowite wydarzenie
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?