Gdzie mieszka Michał Wiśniewski? Trudna historia muzyka

Gdzie mieszka Michał Wiśniewski? Trudna historia muzyka Źródło: Wikipedia/Michał Wiśniewski

Gdzie mieszka Michał Wiśniewski? Polski wokalista jest znany opinii publicznej jako skandalista i łamacz kobiecych serc. Dużo fanów zastanawia się, jakie jest właściwie miejsce zamieszkania gwiazdy polskiej estrady. Mimo że muzyk skrywa to w tajemnicy, dowiedzieliśmy się gdzie mieszka i jak żyje obecnie Michał Wiśniewski.

Gdzie mieszka Michał Wiśniewski? Wokalista zespołu Ich Troje od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji swoim wyglądem i zachowaniem. Znany jest z wielu skandali i bujnego życia miłosnego. Miał już cztery żony, a obecnie związał się z kolejną partnerką. W jakich warunkach żyje teraz gwiazdor?

Gdzie mieszka Michał Wiśniewski? 

Michał Wiśniewski urodził się 9 września 1972 roku w Łodzi. Piosenkarz jednak nie miał łatwego dzieciństwa. Matka była alkoholiczką, a ojciec popełnił samobójstwo. Po tych tragicznych wydarzeniach Wiśniewski zamieszkał z babcią, jednak ten etap wokalista zespołu Ich Troje wspomina również źle. Piosenkarz wyznał, że często był bity przez swoją opiekunkę. Po jej śmierci Wiśniewski musiał przeprowadzić się do ciotki w Niemczech. Wychowywał się także w rodzinach zastępczych i domach dziecka. Początki życia artysty były bardzo trudne.

W latach 90-tych udało mu się poznać swojego przyszłego kolegę z zespołu, Jacka Łągwę. Postanowili grać pod nazwą Ich Troje. Do składu dołączyła jeszcze Magda Femme, która później była również żoną Wiśniewskiego. Związek jednak nie przetrwał długo, a wokalista był jeszcze w trzech małżeństwach. Sukces zespołu Ich Troje był ogromny. Muzycy występowali w kraju i za granicą, a nawet reprezentowali nasz kraj podczas 48 Konkursu Piosenki Eurowizji w Rydze, gdzie zajęli 7 miejsce.

Michał Wiśniewski po trudnych początkach życia, z pewnością zasłużył na luksusowe życie, które aktualnie prowadzi. Mimo doniesień o problemach finansowych Wiśniewski dalej mieszka w pięknej willi w miejscowości Łazy, oddalonej ok. 20 km od Warszawy. Wokalista chętnie też dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Dom robi naprawdę ogromne wrażenie, a przeciętny Polak może pozazdrościć wokaliście miejsca, w którym mieszka.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News