Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Wiele osób chciałoby poznać dokładny adres zamieszkania gwiazdora, jednak nie jest to takie łatwe, zwłaszcza że Wojewódzki ma w posiadaniu wiele luksusowych apartamentów.

Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki, to pytanie, które zadaje sobie wielu internautów i fanów dziennikarza. Gwiazdor stacji TVN bardzo chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami ze swoich luksusowych mieszkań. Przez co wzbudza zazdrość u wielu osób i nie ma co się dziwić, bo robią naprawdę gigantyczne wrażenie, a widok, jaki się z nich roztacza, potrafi zatrzymać dech w piersiach.

Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki?: adres Kuby Wojewódzkiego

Król TVN-u przez wiele lat mieszkał na warszawskim Powiślu w luksusowym apartamencie, które warte jest niewyobrażalne pieniądze. Jednak wedle informacji podanych w mediach Wojewódzki postanowił je sprzedać, za 7,5 miliona złotych.

Jednocześnie niektórzy uważają, że Wojewódzki kupił sobie zupełnie nowe mieszkanie, w którym będzie miał naprawdę niecodzienne sąsiedztwo. Według mediów Wojewódzki będzie mieszkał tuż obok Lewandowskiego oraz Milika. Jego nowe mieszkanie mieści się na osiedlu Finale Apartaments, które położone jest tuż za Eco Parkiem w Warszawie.

Dom Kuby Wojewódzkiego w Zakopanem

Wśród fanów programu Wojewódzkiego krążą liczne pogłoski na jego temat. Jedną z nich jest ta mówiąca o jego luksusowej willi, która mieści się w najsłynniejszym Polskim mieście w górach. Mowa oczywiście o Zakopanem. Jednak brak jest jakichkolwiek informacji oficjalnych na ten temat. Nie oznacza to oczywiście, że jego mieszkanie w Warszawie to jedyna nieruchomość, która do niego należy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Czterej pancerni i pies": Fani w szoku! Ujawniono zaskakujące kulisy serialu

Apartament Wojewódzkiego w Jastarni

Poza warszawskim apartamentem w posiadaniu Wojewódzkiego znajduje się również wspaniałe mieszkanie w Jastarni, z którego ma przepiękny widok na morze. Wiele zdjęć z tego apartamentu pojawiło się na instagramowym profilu dziennikarza. Wielu internautów napisało pod nimi swoje komentarze, które pełne są pochwał dotyczących zarówno wspaniałego wnętrza, jak i widoku za oknem. Trzeba przyznać, że nie jedna osoba marzy o takim domu.

Dodatkowo w internecie można znaleźć zdjęcia z jego kolejnego apartamentu, który również znajduje się nad morzem. Jednak tym razem budynek położony jest w Gdyni. Bez wątpienia oba mieszkania stanowią doskonałą bazę wypadową podczas lata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy Kuba Wojewódzki ma dzieci? Smutna prawda o showmanie
  2. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  3. Czy Kuba Wojewódzki ma bielactwo? Wstrząsające spekulacje mediów i fanów
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. Na co zmarł Gaca? Szokujące wyniki sekcji

Sławomir pokazał prawdziwe oblicze. Takiego go nie znaliśmy!

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.