Gdzie mieszka Kruszwil? Youtuber budzi skrajne emocje

Gdzie mieszka Kruszwil? Youtuber budzi skrajne emocje Źródło: instagram.com/kruszwil/

Gdzie mieszka Kruszwil i co wiemy o jego życiu prywatnym? To jeden z popularniejszych polskich youtuberów, jego kanał subskrybują prawie trzy miliony ludzi. Skąd ta popularność? Młody chłopak to prawdziwy fenomen, choć budzi skrajne emocje - jedni go kochają, inni nienawidzą.

Gdzie mieszka Kruszwil i na czym polega jego fenomen? Rozpuszczony dzieciak z bogatego domu, który ma wszystko, czy może wykreowana postać na potrzeby YouTube'a? Na swoim kanale pokazuje, dlaczego bogaci są lepsi od biednych, a ten, kto ma pieniądze, może mieć praktycznie wszystko, co zechce.

Cel jego kanału jest dość prosty - odwzorować zachowania bogaczy, za które nienawidzi ich wielu. Ma prowokować - to jego główny zamiar. Jednak jego widownia to w większości ludzie młodsi od niego, którzy w pełni nie rozumieją jego przesłania, a czasami biorą wszystko na poważnie, co skutkuje próżnością i przedmiotowym traktowaniem innych. 

 - Przy postawie negującej wszelkie wartości, prócz wartości pieniądza, jego mocno zmontowane filmy i sposób bycia też mogą być jedną wielką ściemą. Mógł się jednak wkręcić w to i stać "potworem", którego stworzył. Wszystko zależy od kondycji psychicznej i świadomości widza - mówi ekspertka. 

Lord Marek Kruszwil - gdzie mieszka

Kim jest młoda gwiazda Youtube'a? Lord Kruszwil to tak naprawdę Marek Kruszel, urodzony 23 marca 2001 roku, więc niedawno skończył 18 lat i pochodzi ze Szczecina. Miejsce zamieszkania prestiżowego twórcy internetowego jest pilnie strzeżoną tajemnicą. Jedni mówią, że żyje w swoim rodzinnym mieście, czyli Szczecinie w zwykłym kilkupiętrowym bloku, inni uważają, że chłopak przeprowadził się do Poznania i mieszka gdzieś blisko Starego Miasta. 

Jego kanał został założony 27 lipca 2017 roku, kilka miesięcy później mówił o nim cały polski Internet. To za sprawą jego kontrowersyjnych treści. Jego najpopularniejszy film nosi tytuł "Jak się umyć" i osiągnął pułap 4,4 milionów odsłon. "Znalazłem kota w lesie" i "Czy można przeżyć dzień za 100 złotych" to także zdecydowani faworyci. Przełomowym momentem w jego youtube'owej karierze był film o tym, że można pić whiskey w wieku 16 lat, oczywiście prestiżowo i jak na prawdziwego lorda przystało. 

Część jego odbiorców mówi, że wyśmiewa stereotypy o dzieciach bogatych rodziców, inni uważają, że demoralizuje młodych widzów, którzy biorą jego filmy na poważnie, bo nie rozumieją, że to wykreowana postać. Jako jeden z pierwszych w Polsce zaczął pokazywać życie w stylu milionera.

Kontrowersyjne treści przekładają się na lajki, subskrypcje i komentarze, co w prostej linii przekłada się również na jego zarobki. Znany youtuber prowadzi również sklep internetowy z gadżetami, ceny są jednak przystępne. Czyżby rzeczy sprzedawane przez Lorda Kruszwila nie były prestiżowe?

  1. Czy były mąż Agnieszki Szulim ma nową partnerkę? Kim jest?
  2. Jak kiedyś wyglądał Rafał Maślak? Niesamowita metamorfoza polskiego modela
  3. Kim jest córka Katarzyny Bondy? Pisarka przebojem weszła do show-biznesu
  4. Angelina Jolie saute. Czy aktorka bez makijażu również zachwyca?
  5. Maja Sablewska przeszła ogromną zmianę. Jak wyglądała dawniej?
Następny artykuł