Gdzie mieszka Hanna Lis? Pławi się w luksusach

Gdzie mieszka Hanna Lis? Pławi się w luksusach

Hanna Lis z prezenterki telewizyjnej zmieniła się w lwicę salonową. Ostatnie zawirowania w jej prywatnym życiu sprawiły, że musiała znaleźć nowe mieszkanie. Wyprowadziła się z domu w Konstancinie do apartamentu w centrum Warszawy. To wygląda na bardzo luksusowy.

Hanna Lis rozstała się z Tomaszem. Okazuje się, że jedna z najgorętszych par w polskim show biznesie już od dawna żyła obok siebie. Podobno para dziennikarzy nie mogła się zgodzić w wielu kwestiach. Teraz prezenterka postanowiła zacząć nowy rozdział.

Gdzie mieszka Hanna Lis? Przepiękny apartament robi wrażenie

Od miesięcy próbowali ratować swój związek. Para jednak nie potrafiła się pogodzić, a fakt, że się od siebie oddalili skłonił ich do rozstania. - Choć Lisowie próbowali ratować swój związek, ostatecznie postanowili się rozstać w przyjaźni. Według gazety Hanna jeszcze przed świętami wyprowadziła się z willi w Konstancinie i zamieszkała w centrum Warszawy - napisał "Flesz" o rozstaniu roku. Hanna próbuje zacząć życie na nowo i przeprowadziła się do centrum Warszawy. Dziennikarka regularnie udostępnia zdjęcia na swoim Instagramie, gdzie pokazuje, w jakich luksusach żyje. Kobieta ma wspaniały gust, a wszystkie rzeczy które znajdują się w środku wyglądają na drogie. Fanom podoba się nowa aranżacja. - Ale piękne mieszkanie! Naprawdę wspaniałe - pojawia się w jednym z komentarzy. - Ale ma pani piękny kominek. Wygląda niesamowicie. Ciekawe, czy można rozpalić w nim ogień? - pyta fanka. - Biało, ze smakiem i bez przepychu. Ma pani przepiękne mieszkanie - czytamy dalej. - Przepięknie w pani mieszkaniu. Aż zazdroszczę. I te żyrandole, wspaniałe!DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Kwiaty, drobne dodatki i duża przestrzeń. Publikowane przez gwiazdę zdjęcia pokazują, że z pewnością ta nie narzeka na brak miejsca. Fani zauważają, że ma nie tylko świetny gust, ale i duże szczęście, że może mieszkać w tak wspaniałej okolicy.

Rozstanie z Lisem. Dlaczego para zakończyła małżeństwo?

Przeżyli ze sobą dziesięć lat. Oboje doświadczeni, zdawali się być ze sobą niezwykle szczęśliwi. Okazuje się jednak, że coraz mocniej się oddalali. Przyjaźniła się z Kingą Rusin, później zaczęła się spotykać z Tomaszem. Media natychmiast zaczęły sprawę komentować. Później, gdy odszedł z TVP podobno utracił płynność finansową. Hannie ciężko było utrzymać siebie i swoje dwie córki z poprzedniego małżeństwa. Dokładnych przyczyn nadchodzącego rozwodu nie podano. Hanna Lis Instagram/Hanna Lis Hanna Lis Instagram/Hanna Lis Hanna Lis Instagram/Hanna LisZOBACZ TAKŻE:
  1. Kinga Rusin wypowiedziała wojnę PiS! Dramatyczny apel
  2. Kinga Rusin przerażona. Życie jej córki zagrożone
  3. Kinga Duda przeżywa dramat. Piekło zafundował jej ojciec
  4. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
  5. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News