Hanna Lis z prezenterki telewizyjnej zmieniła się w lwicę salonową. Ostatnie zawirowania w jej prywatnym życiu sprawiły, że musiała znaleźć nowe mieszkanie. Wyprowadziła się z domu w Konstancinie do apartamentu w centrum Warszawy. To wygląda na bardzo luksusowy.

Hanna Lis rozstała się z Tomaszem. Okazuje się, że jedna z najgorętszych par w polskim show biznesie już od dawna żyła obok siebie. Podobno para dziennikarzy nie mogła się zgodzić w wielu kwestiach. Teraz prezenterka postanowiła zacząć nowy rozdział.

Gdzie mieszka Hanna Lis? Przepiękny apartament robi wrażenie

Od miesięcy próbowali ratować swój związek. Para jednak nie potrafiła się pogodzić, a fakt, że się od siebie oddalili skłonił ich do rozstania.

– Choć Lisowie próbowali ratować swój związek, ostatecznie postanowili się rozstać w przyjaźni. Według gazety Hanna jeszcze przed świętami wyprowadziła się z willi w Konstancinie i zamieszkała w centrum Warszawy – napisał „Flesz” o rozstaniu roku.

Hanna próbuje zacząć życie na nowo i przeprowadziła się do centrum Warszawy. Dziennikarka regularnie udostępnia zdjęcia na swoim Instagramie, gdzie pokazuje, w jakich luksusach żyje. Kobieta ma wspaniały gust, a wszystkie rzeczy które znajdują się w środku wyglądają na drogie. Fanom podoba się nowa aranżacja.

– Ale piękne mieszkanie! Naprawdę wspaniałe – pojawia się w jednym z komentarzy.

– Ale ma pani piękny kominek. Wygląda niesamowicie. Ciekawe, czy można rozpalić w nim ogień? – pyta fanka.

– Biało, ze smakiem i bez przepychu. Ma pani przepiękne mieszkanie – czytamy dalej.

– Przepięknie w pani mieszkaniu. Aż zazdroszczę. I te żyrandole, wspaniałe!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościć

Kwiaty, drobne dodatki i duża przestrzeń. Publikowane przez gwiazdę zdjęcia pokazują, że z pewnością ta nie narzeka na brak miejsca. Fani zauważają, że ma nie tylko świetny gust, ale i duże szczęście, że może mieszkać w tak wspaniałej okolicy.

Rozstanie z Lisem. Dlaczego para zakończyła małżeństwo?

Przeżyli ze sobą dziesięć lat. Oboje doświadczeni, zdawali się być ze sobą niezwykle szczęśliwi. Okazuje się jednak, że coraz mocniej się oddalali.

Przyjaźniła się z Kingą Rusin, później zaczęła się spotykać z Tomaszem. Media natychmiast zaczęły sprawę komentować. Później, gdy odszedł z TVP podobno utracił płynność finansową. Hannie ciężko było utrzymać siebie i swoje dwie córki z poprzedniego małżeństwa. Dokładnych przyczyn nadchodzącego rozwodu nie podano.

Hanna Lis
Instagram/Hanna Lis
Hanna Lis
Instagram/Hanna Lis
Hanna Lis
Instagram/Hanna Lis

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kinga Rusin wypowiedziała wojnę PiS! Dramatyczny apel
  2. Kinga Rusin przerażona. Życie jej córki zagrożone
  3. Kinga Duda przeżywa dramat. Piekło zafundował jej ojciec
  4. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
  5. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie

Kinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!

ŹRÓDŁOkurierlubelski.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl