Największe gwiazdy polskiego kina nie mogą narzekać na brak funduszy. Dlatego też w większości przypadków ich wille zapierają dech w piersiach. Czasami można się jednak mocno zaskoczyć. Niejedna osoba przeciera oczy ze zdumienia, kiedy dowie się, gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz.

Gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz? W sieci można znaleźć wiele spekulacji odnośnie do tego, gdzie na stałe przebywa jedna z najwybitniejszych Polskich aktorek. Niektórzy twierdzą, że na próżno wypatrywać w jej życiu wielkiej posiadłości otoczonej ogrodzeniem chroniącym ją przed wścibskimi fotoreporterami.

Gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz pochodzi z arystokratycznej rodziny. Urodziła się na warszawskim Wilanowie, ale długo nie zagrzała tam miejsca. W czasie II wojny światowej jej rodzina opuściła stolicę, a przyszła gwiazda kina w rodzinne strony dopiero po latach. Wraz z matką przeprowadziła się do Milanówka.

Za czasów swojego małżeństwa z Andrzejem Wajdą zakupiła posiadłość pod Warszawą. Okazało się, że dom miał niewiarygodną przeszłość.

– Za pieniądze, które zarobiłam w Indiach, kupiliśmy dom na wsi. Był to niski dworek z wysokim dachem w miejscowości Laskowo-Głuchy pod Warszawą. To w tym dworku przyszedł na świat nasz wielki poeta romantyczny Cyprian Kamil Norwid – wyjawiła swojego czasu.

Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?

Aktorka na stałe związała się z Warszawą, kiedy zaczęła swoją pracę jako inspicjentka w Telewizji Polskiej. Od tamtej pory z wielką chęcią wraca do stolicy, gdzie znajduje się jej mieszkanie. Jeśli ktoś chciałby odwiedzić Beatę Tyszkiewicz, to nie ma co szukać jej lokum w najbardziej ekskluzywnych miejscówkach w mieście.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuba Wojewódzki ukrywał to przez lata! Teraz odkrył się przed światem

Aktorka mieszka w kamienicy przy ulicy Kruczej. Oczywiście lokum w centrum Warszawy musiało swoje kosztować, ale na myśl nie przywodzi najbardziej luksusowych apartamentów. Z mieszkaniem związana jest na tyle, że to właśnie w nim dochodziła do siebie po zawale serca, który zaatakował ją w minione wakacje.

Legenda Polskiego kina może liczyć na bardzo ciekawe sąsiedzkie pogawędki. Wśród znanych osobistości mieszkających tuż obok można znaleźć m.in. Janusza Palikota.

Beata Tyszkiewicz w przypadku, kiedy nie jest w Warszawie może przebierać w opcjach. Jedną z nich jest wcześniej wspomniany dworek, w którym urzęduje jej córka, Karolina Wajda. Druga z sióstr mieszka z kolei w Szwajcarii, gdzie aktorka również bywa.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Mateusz Morawiecki pochodzenie: Premier ukrywał je przez lata, bał się prawicy? 
  2. Kuba Wojewódzki: Żona wreszcie go usidli? Sensacyjne zmiany w życiu gwiazdora 
  3. Teksty Ferdka Kiepskiego przy piciu. Kultowe hasła, które weszły nam w krew 
  4. Halina Kiepska: Ile ma lat? Największa tajemnica postaci serialu 

Anna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościć

Źródła: se.pl, wp.pl, fakt.pl,