Gdzie jest burza dziś 11.07.2018?

Gdzie jest burza dziś 11.07.2018?

Mamy lato, a skoro lato to i wakacje. W takim okresie częściej martwimy się o pogodę niż wtedy, kiedy musimy regularnie odwiedzać szkołę i pracę. Teraz wielu z nas zadaje sobie pytanie - gdzie jest burza? Odpowiedzmy na to, gdzie jest ona dziś. 

Burza to zmora wczasowiczów. Nic tak nie psuje wakacyjnego nastroju jak wiatr, deszcz i grzmoty. Gdzie jest burza dziś? Spieszymy z odpowiedzią, abyście nie czuli się rozczarowani jej nagłym pojawieniem się nad waszymi głowami.

Gdzie jest burza dziś 11.07.2018?

Niestety, nie mamy dobrych wieści. IMiGW wydało ostrzeżenia pogodowe dla prawie wszystkich województw. Chociaż cały dzień będzie w miarę ciepło, to pogoda i tak uprzykrzy nam życie. Wolne od burz będą tylko województwa: dolnośląskie i opolskie. Na największe burze zaś przygotować się powinni mieszkańcy zachodu i północnego-zachodu naszego kraju. Najbardziej zagrzmi bowiem w Szczecinie i jego okolicach, a także w Poznaniu i Pile. Niestety, tak burzowo ma być przez cały tydzień. Również mieszkańcy centrum Polski mają powody zmartwień. Tu również pojawi się deszcz i burze. Największe opady przewidziane są w Zielonej Górze, Wałbrzychu i nad Wrocławiem. Na razie nie wiadomo, kiedy wrócą upały. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński niknie na naszych oczach! Szokujące zdjęcie ujrzało światło dzienne
  2. GIGANTYCZNY ciążowy brzuch Marty Kaczyńskiej! Jest wręcz przeogromny, rozrywa ubrania
  3. Spotkała ich odpowiednia kara! Kłusownicy chcieli zabić chronione zwierzę, tego się nie spodziewali
  4. Rodowicz załamana. Chodzi o Dawida Kwiatkowskiego
  5. Przywiązana do drzewa suczka 3 dni wyła, prosząc o pomoc. Wtedy zdarzył się cud
Źródło: msn.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News