gdzie jest burza imgw alert
pixabay/adege
Joanna Szwalikowska - 28 Maja 2020

Niebezpieczeństwo jest bardzo duże. Szczególnie zagrożone cztery województwa, pojawiły się alerty IMGW

Gdzie jest burza? Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega, pogoda w niektórych regionach Polski może być bardzo niebezpieczna. Silne burze wystąpią w kilku województwach. Ostrzeżenia weszły w życie już dziś, będą ważne aż do czwartku. W których regionach możemy się spodziewać załamania pogody?

Gdzie jest burza? IMGW wydało ostrzeżenia pierwszego stopnia przed burzami, alert obowiązuje przede wszystkim południowe części kraju. Ostrzeżenia weszły w życie dziś o 11.30 i będą ważne do godziny 22.00 w czwartek. W regionach, dla których wydane zostało ostrzeżenie możemy spodziewać się gwałtownych burz z opadami deszczu oraz bardzo silnymi porywami wiatru.

mąż po śmierciWyszła za niego dla pieniędzy. Dopiero po śmierci okazało się, że załatwił ją na cacyCzytaj dalej

Gdzie jest burza? IMGW ostrzega przed gwałtownym załamaniem pogody

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia. W południowej Polsce pojawią się gwałtowne burze z opadami o sumie od 10 do nawet 30 litrów wody na metr kwadratowy, wiatr osiągnie aż 60 kilometrów na godzinę. Ostrzeżenie obowiązuje województwa: śląskie, małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie z wyróżnieniem powiatów - jędrzejowskiego, pińczowskiego, kazimierskiego, buskiego oraz staszowskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka nos klaunaDziewczynka przyszła na świat z "nosem klauna". Jej zdjęcia po kilku latach są powalająceCzytaj dalej

Od dziś do czwartku wieczorem w południowej Polsce możemy spodziewać się załamania pogody. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia, które przewiduje występowanie warunków znacznie sprzyjających wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych. Zjawiska te mogą powodować straty materialne, a nawet zagrożenie zdrowia i życia.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd wprowadzi specjalny zakaz na najbliższe miesiące? Część Polaków się cieszy, reszta będzie bardzo niezadowolona

2. Już od dziś w Biedronce do kupienia marzenie każdej kobiety. Cena wyjątkowo niska

W warunkach, jakie nas czekają, nie powinno się prowadzić działalności, które mogłyby nas narazić na działanie tych czynników, ponieważ jest to niebezpieczne. W związku z wydanym ostrzeżeniem należy się spodziewać utrudnień w ruchu drogowym oraz zakłóceń imprez plenerowych. W miarę możliwości imprezy tego typu należałoby odwołać. Zaleca się szczególną ostrożność i śledzenie bieżących komunikatów oraz rozwoju sytuacji pogodowej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mężczyzna przez 20 lat nie mył zębów. Dentysta nie mógł uwierzyć własnym oczom
  2. Adam Małysz otrzymał medal. Wyróżnienie ma związek z jego religią
  3. Jackowski wysnuł bardzo niepokojącą wizję. Czas się przygotować na czarny scenariusz?
  4. Niebezpieczeństwo jest bardzo duże. Szczególnie zagrożone cztery województwa, pojawiły się alerty IMGW
  5. Jeśli ją masz, czeka na ciebie fortuna! Chodzi o bardzo nietypową monetę o nominale 5 złotych
  6. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści

Kobieta śpiączkaZdecydowali się odłączyć kobietę od aparatury podtrzymującej życie. Wtedy 45-latka wyszeptała do męża słowa, których nigdy nie zapomniCzytaj dalej

źródło: RadioZet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News