Tragedia nad Polskim wybrzeżem. Są ofiary śmiertelne

Tragedia nad Polskim wybrzeżem. Są ofiary śmiertelne

Gdynia stała się miejscem tragicznego wypadku, który wstrząsnął całym krajem. Policji udało się już potwierdzić, że są ofiary śmiertelne.

Gdynia to piękne miasto, które w okresie wakacyjnym aż kwitnie od natłoku turystów. Jednak teraz miał tam miejsce straszliwy wypadek. Służby zostały poinformowane o tragedii już o godzinie 5 rano. Według informacji przedstawionych mediom rozpędzony samochód wleciał do kanału portowego, przebijając się przez szlaban zabezpieczający. Nurkowie odnaleźli w środku dwa ciała. - Po godzinie 7 rano mieliśmy już potwierdzenie z monitoringu, że pojazd wpadł do wody - mówi mł. bryg. Andrzej Bornowski, rzecznik Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni.

Gdynia: tragiczny wpadek w porcie

Prace nurków trwały aż do 7:30. To właśnie wtedy została potwierdzona informacja o ofiarach śmiertelnych. Nie jest to jednak koniec prac na miejscu tragedii. Wrak samochodu wciąż tkwi w wodzie. Trwają także prace nad wyjaśnieniem przyczyn tej potwornej tragedii. - Około godz. 7:30 otrzymaliśmy potwierdzenie, że w aucie, które wpadło do wody znajdują się dwa ciała - kontynuuje Andrzej Bornowski. Najprawdopodobniej samochód uda się wydostać koło godziny 11. Do tego czasu dalsza praca śledczych jest bardzo utrudniona. Wtedy właśnie podane zostaną kolejne informacje, ponieważ na ten moment w tej sprawie jest więcej pytań niż odpowiedzi. Tragedia w Gdyni, mimo że wydarzyła się zaledwie kilka godzin temu, to już obiegła całą Polskę. Ciężko sobie nawet wyobrazić, jak mogło dojść do tego tragicznego wypadku. Nagranie z monitoringu nie zdradza niestety przyczyny tragedii. Nie wiadomo nawet, czy byli świadkowie wypadku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tina Turner przerwała milczenie po samobójstwie syna. Wstrząsające
  2. Są wyniki sekcji zwłok kobiety, która pogrążyła Tomasza Komendę. Wstrząsające
  3. Lewandowska podjęła decyzję życia! Popełniła dramatyczny błąd
  4. Mops zapłodnił husky. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy
  5. Jaka fryzura na chrzciny? Najlepsze propozycje
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News