Pożar w Gdyni. Nie żyje 3 mężczyzn

Pożar w Gdyni. Nie żyje 3 mężczyzn

Gdynia jest miejscem, w którym rozegrała się prawdziwa tragedia. Ogień pochłonął obiekt, w którym znajdowały się 3 osoby - wszyscy, niestety, nie żyją. Według policji, doszło do zaprószenia ognia.

Na działki ludzie wyjeżdżają po to by odpocząć, zrelaksować się. Jednak altanki na działkach często są też schronieniem dla osób bezdomnych, co w niektórych przypadkach może doprowadzić do tragedii. Gdynia jest doskonałym tego przykładem.

Gdynia: zginęły 3 osoby

W nocy wybuchł pożar na terenie ogródków działkowych przy ul. płk. Dąbka w Gdyni. Spaliła się położona nieco na uboczu altanka. Mogłoby się wydawać, że to nic takiego, gdyby nie fakt, że w pożarze zginęło aż 3 mężczyzn. Policja przypuszcza, że były to osoby bezdomne, które same zaprószyły ogień. Podobno w altance paliły się świeczki, a przebywający tam mężczyźni pili alkohol. Od tego już tylko krok do tragedii. Jeszcze rano na miejscu pracowali śledczy. Mężczyźni, którzy stracili życie byli w wieku od 30 do 50 lat.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. 5-krotny mistrz świata nie żyje. Zginął, bo chciał uratować swojego psa
  2. Mistrz byłby dumny. Wnuk Wodeckiego idzie w ślady dziadka, ma ogromny talent
  3. Nie żyje legendarny aktor. Był gwiazdą filmów Wajdy i Zanussiego
Źródło: wiadomosci.onet.pl     Następny artykuł