Mieszkańców Trójmiasta i internautów rozbawił swoim zachowaniem mężczyzna, który w nietypowy sposób skorzystał z wody, którą przyniosły ze sobą ulewy. Potężne opady, sprawiły, że na ulicach stała woda. Pewien mężczyzna zdecydował się popływać po jednej z takich kałuży na materacu.

Tak potężne opady już dawno nie nawiedziły Trójmiasta. W ciągu doby na metr kwadratowy spadło 160 litrów wody. Tym samym ulewa w nocy z czwartku na piątek pobiła powódź z 2001 roku. Władze nawoływały, by mieszkańcy pozostali w swoich domach. Zalane bowiem były ulice, przejścia podziemne, woda stała też w piwnicach.

Swoim nietypowym zachowaniem rozbawił wszystkich pewien mężczyzna, który zdecydował się jednak wyjść z domu i wykorzystać zaistniałą sytuację. Mieszkaniec Trójmiasta postanowił bowiem w samych kąpielówkach popływać po kałuży utworzonej na jezdni na dmuchanym materacu.

Zdjęcie uwieczniające ten wyczyn pojawiło się na facebookowej stronie Hejted: Elbląg i okolice, gdzie zebrało ponad 51 tys. polubień i udostępniono je ponad 4 tys. razy. „To zdjęcie przejdzie do historii. Ten człowiek wygrał wszystko co możliwe” – napisała o nim administracja strony.

źródło: facebook.com/hejtedelblag printscreen
źródło: facebook.com/hejtedelblag printscreen

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: facebook.com, gazeta.pl
pt

...

Zobacz również