Horror na pokładzie polskiego samolotu! Pilot musiał natychmiast zawrócić maszynę

Horror na pokładzie polskiego samolotu! Pilot musiał natychmiast zawrócić maszynę

Gdańsk Rębiechowo jest jednym z największych lotnisk w naszym kraju. Na pokładzie jednego z samolotów, który wystartował z niego, zdarzył się prawdziwy horror. Kapitan był zmuszony do powrotu na płytę lotniska.

Gdańsk Rębiechowo jest międzynarodowym portem lotniczym, z którego każdego dnia korzystają tysiące pasażerów. Na pokładzie samolotu lecącego do norweskiego Trondheim miało miejsce przerażające zdarzenie, które zmusiło pilota do powrotu na płytę lotniska. Jeden z pasażerów uskarżał się na ból w klatce piersiowej, a następnie stracił przytomność. Na szczęście po wylądowaniu czekała na niego karetka pogotowia.

Gdańsk Rębiechowo: koszmar na pokładzie

Zawał serca, właśnie to pomyślał pilot, który usłyszał o tym, co się dzieje na pokładzie jego maszyny. 46-latek początkowo zaalarmował stewardesę, prosząc o pomoc, gdy kilkanaście minut po starcie zaczął odczuwać silny ból w klatce piersiowej. Kiedy mężczyzna stracił przytomność, maszyna znajdowała się już nad Morzem Bałtyckim, na wysokości przelotowej. Samolot był już ponad kilkanaście kilometrów na północ od Łeby. Jednak w obliczu takiej sytuacji pilot nie miał innego wyjścia jak zawrócić maszynę i ponownie lądować na lotnisku, z którego wyleciał chwilę wcześniej. Pasażerowie byli przerażeni, widząc nieprzytomnego towarzysza podróży na pokładzie. Oczywiście, wcześniej zostały poinformowane odpowiednie służby ratunkowe, które czekały na samolot już na płycie lotniska. Mężczyzna momentalnie został przetransportowany do szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze. Pozostali pasażerowie nie opuszczali samolotu, czekali na kolejny wylot. Nastąpił on po ponad godzinie. Na szczęście już tym razem udało się dotrzeć do miejsca docelowego bez kolejnych tragicznych sytuacji na pokładzie. Tego typu sytuacje na pokładach samolotów zdarzają się bardzo rzadko. Jednak doskonałe przeszkolenie całej załogi sprawiło, że poważne objawy nie zostały zbagatelizowane i mężczyzna uzyskał pomoc, najszybciej jak to tylko było możliwe.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Żałoba w Wielkiej Brytanii. Nie żyje kochanek księżnej
  2. Krwawa jatka na placu zabaw. 10-latek zmasakrował 5-latka nożem
  3. Huragan Florence nadciąga nad kontynent. Władze zarządziły wielką ewakuację 3 godziny temu
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News