Chłopcy w wieku 3 i 8 lat spłonęli żywcem - ogromna tragedia w Gdańsku

Chłopcy w wieku 3 i 8 lat spłonęli żywcem - ogromna tragedia w Gdańsku Źródło: Fot. Pixabay

Gdańsk - to w tym mieście, dziś rano, doszło do ogromnej tragedii. W jednym z domów jednorodzinnych wybuchł ogromny pożar, w wyniku którego zgnięła dwójka małych dzieci. Chłopcy w wieku 3 i 8 lat spłonęli żywcem.

Gdańsk. Niedzielny poranek okazał się być tragicznym w skutkach. Pożar, który wybuchł tu dziś z samego rana, okazał się być niesamowicie cieżki do zwalczenia. Akcja gaszenia domu trwała bowiem ponad 3 godziny, a na pomoc ruszyło 6 zastępów straży pożarnej. Niestety, nie pozwoliło to na uniknięcie nieszczęścia.

Gdańsk. Nie żyje dwójka małych dzieci

W tragicznym wypadku życie straciło dwóch chłopców, którzy byli w wieku 3 i 8 lat. Niestety, ich matce udało się uratować jedynie najmłodsze, roczne maleństwo. Kobieta wraz z dzieckiem przebywa obecnie w szpitalu, gdzie są pod stałą opieką lekarzy. Nad matką tragicznie zmarłych chłopców swoją opiekę sprawuje również psycholog. Okazało się, że kobieta wraz z dziećmi nie była zameldowana na terenie Gdańska. Mimo to, prezydent miasta, Paweł Adamowicz, wyraził swoje współczucie i obiecał, że nie pozostawi kobiety samej sobie. Zaoferował pomoc: - Jesteśmy w kontakcie z burmistrzem gminy Żukowo, bo rodzina była ostatnio tam zameldowana. Gdańsk deklaruje wszelką pomoc zarówno psychologiczną jak i materialną. Proszę Was obejmijmy też rodzinę dobrymi myślami i modlitwą - napisał prezydent Gdańska na swoich profilu na facebooku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przyczyny pożaru

Strażacy, zaraz po całym zajściu, niezwłocznie sprawdzili miejsce zdarzenia i zabezpieczyli teren. Ma to na celu ułatwienie prac ludzi, którzy za zadanie mają ustalenie przyczyn tej ogromnej tragedii. Po zakończonej akcji gaśniczej ponownie przyjechali również policjanci, którzy zaczęli sprawdzać mieszkanie. Na tę chwilę nie wiadomo jeszcze co spowodowało, że dom stanął w płomieniach. Całą sprawę bada policja oraz prokuratura. Na miejscu pojawił się również biegły sądowy.  1. Prawica zamarła. Idol Prawa i Sprawiedliwości w dokumentach SB!
  2. Klienci wchodząc byli zagubieni. Biedronka nagle zmieniła kluczową rzecz
  3. Skandal wokół ekspresówki! Tak zmienili jej przebieg, żeby zarobili koledzy z PiS
Następny artykuł