Wydawca pikio.pl IBERION SP. z.o.o.

Dziennikarz BRUTALNIE wyrzucony z konwencji Gowina! "WYPIERD*LAJ"

Dziennikarz BRUTALNIE wyrzucony z konwencji Gowina! "WYPIERD*LAJ"

"Gazeta Wyborcza" słynie z wyrazistego, wręcz antyrządowego przekazu. Takiej reakcji prasa nie mogła się jednak spodziewać. Fotoreporter "Wyborczej" nagle usłyszał od ochroniarza obstawiającego konwencję partii Porozumienie, koalicjanta PiS, wulgarne "wypierd*alaj", a następnie został usunięty siłą z wydarzenia!

W Krakowie odbywa się ogólnokrajowa konwencja partii "Porozumienie" Jarosława Gowina. Naturalną koleją rzeczy jest oddelegowanie na ten ważny polityczny event redakcji lokalnych i ogólnopolskich.

"Gazeta Wyborcza" z wyrzuconym fotografem z konwencji partii. Oburzenie prasy

Z relacji sprzed chwili dowiadujemy się, że fotoreporter "Gazety Wyborczej" Jakub Włodek został w brutalny sposób wyrzucony z wydarzenia. - Wykręcili mu ręce i wyrzucili go z sali, gdzie odbywa się konwencja I Konwencja Krajowa Porozumienia Gowina - czytamy w krakowskim serwisie "Gazety".

Nie znamy w tym momencie powodu, dla którego w brutalny sposób wyproszono fotoreportera. Czytamy jedynie, że zbliżył się do usadowionych w pierwszych miejscach polityków, ale "nie przekraczając tzw. strefy 0".

Jakub Włodek, fotoreporter „Wyborczej”, fotografował gości konwencji siedzących w pierwszym rzędzie. Kiedyy fotograf chciał zrobić zdjęcie wicepremier Beacie Szydło, wydarzenia przybrały dramatyczny obrót.

– Ochroniarze z prywatnej firmy już wcześniej zachowywali się agresywnie. Chciałem sfotografować Beatę Szydło. Nie podchodziłem zbyt blisko, bo wiem, że podczas takich wydarzeń istnieje strefa 0, którą muszą respektować fotoreporterzy. Mimo to podszedł do mnie jeden z ochroniarzy. Zaczął się ze mną szarpać i powiedział, żebym „wypie***lał” – relacjonuje Włodek. Konwencja "Porozumienia" ma istotne znaczenie dla rządu. Partia Jarosława Gowina jest jednym z koalicjantów PiS, z którym tworzy blok Zjednoczonej Prawicy. Sama konwencja poświęcona jest zagadnieniom "energii dla miast". Celem lidera Porozumienia jest podkreślenie, że Polska, a zwłaszcza Kraków jest pełna "ducha wolności". DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Biorąc pod uwagę, że Jarosław Gowin od lat nie odmawia wywiadów "Gazecie Wyborczej" - również jako minister nauki i szkolnictwa wyższego - brutalne potraktowanie fotoreportera tego dziennika jest co najmniej dziwne. Nie jest to jednak pierwszy bojkot "Wyborczej" w Małopolsce w ostatnim czasie. Dziennikarzy lokalnej Wyborczej nie wpuszczono również na konferencję TVP przed ostatnim Sylwestrem. "Wyborcza" jako pierwsza ujawniła aferę w Komisji Nadzoru Finansowego. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kolejny polityk przerywa ciszę wyborczą. W sprawę zaangażowano policję
  2. Gazeta Wyborcza pochwaliła się wywiadem z Morawieckim, którego… nie było
  3. Pola Raksa i Bogusław Linda byli parą! Poznajcie historię płomiennego romansu
  4. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News