Z Brukseli napłynęły bardzo złe informacje dla naszego kraju. Spór obecnego rządu z Brukselą przynosi Polsce wyłącznie szkody.

Nie byłoby uruchomienia art. 7, nie byłoby żadnego ryzyka kar finansowych dla Polski, gdyby nie łamanie polskiej Konstytucji i umów międzynarodowych przez obecny rząd.

Całą winę za obecną sytuację ponoszą politycy PiS. Z winy PiS-u znaleźliśmy sie dzisiaj na europejskim aucie. To, co się dzieje, jest konsekwencją wyłącznie ich działań. Niestety rządy PiS po raz kolejny przyniosły Polsce wstyd i straty na arenie międzynarodowej.

ZOBACZ TAKŻE: Decyzja Dudy ws. Sądów zmiażdżona. To koniec jego marzeń

Jednak rachunek za błędy polityków PiS będziemy niestety płacić wszyscy – to wszyscy obywatele płacąc podatki będą musieli z własnej kieszeni zapłacić za to, że PiS zamiast reformować i usprawniać wymiar sprawiedliwości postanowił wywrócić go do góry nogami i upartyjnić.

(…)

Jednocześnie musimy pamiętać, że groźba nałożenia kar to tylko jeden z potencjalnych kosztów łamania Konstytucji przez obecny rząd. Już dziś musimy mieć świadomość, że jeśli rząd PiS nie zakończy bezsensownej wojny z Komisją Europejską, to wszyscy Polacy stracą konkretne pieniądze, gdy będzie negocjowany kolejny unijny budżet. A jeśli stracimy dofinansowanie z Unii to nie będzie nowych autostrad i wiele innych projektów.

ZOBACZ TAKŻE: W sieci zawrzało! Poddenerwowany prezydent, wściekli internauci

Działania rządu PiS są sprzeczne z interesami polskich obywateli.

Kamila Gasiuk-Pihowicz

Te MEMY najlepiej podsumowują Ryszarda Petru [ZOBACZ!]


Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!

...

Zobacz również